ПриватБанк закликав південний схід України припинити руйнування міст

Дата публікації
Перегляди
3279
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ПриватБанк закликав південний схід України припинити руйнування міст

ПриватБанк закликав південний схід України припинити руйнування міст / Фото: УНІАН

Від дестабілізації ситуації в першу чергу, страждають найбільш незахищені люди, відзначають в банку.

ПриватБанк закликав агресивно налаштованих жителів південного сходу взятися за розум і припинити руйнувати рідні міста.

"У агресивно налаштованих людей є мета - зробити неможливою нормальну людське життя. Ми бачимо, що однакові сценарії розгортаються в Донецькій, Луганській, Харківській, Одеській областях, - йдеться у зверненні прес-служби банку. - Із-за ризику для життя клієнтів і співробітників, ми змушені змінювати режим роботи і зміцнювати охорону відділень в гарячих точках, забезпечуючи безперебійне обслуговування всіх клієнтів незалежно від регіону проживання", - йдеться в заяві банку.

У банку зазначили, що головною метою диверсантів і провокаторів є дестабілізація обстановки в Донецьку, Луганську та інших південно-східних регіонах за рахунок руйнування, в тому числі, банківської інфраструктури.

"Ті, хто сьогодні руйнують сучасну банківську систему, працюють на руйнувань всієї України. Тільки за останні п'ять днів у містах південно-східних областей від підпалів знищено 60 банкоматів. Від збройних нападів або підпалів вже постраждали і не можуть працювати 28 відділень. Озброєними людьми з нічних стоянок захоплено 15 броньованих інкасаторських автомобілів Приватбанку. Все частіше озброєні мародери грабують майданчики конфіскованих автомобілів, майно відділень банку", - розповіли в Приватбанку .

Банк звернувся до всім розсудливим людям південного сходу із закликом припинити насильство і сісти за стіл переговорів. "Від дестабілізації ситуації в першу чергу, страждають найбільш незахищені люди: пенсіонери не можуть отримувати в банкоматах пенсії, матері - соціальні виплати, працівники - свої зарплати. Люди не можуть платити за газ, світло, воду, дитячий садок. Зупиняються підприємства, їх співробітники можуть втратити роботу", - звернули увагу в Приватбанку.

"Цілеспрямоване знищення провокаторами сучасної банківської інфраструктури - це повернення рівня життя в кам'яний вік, - йдеться у зверненні банку. - Закликаємо всіх жителів українських міст і сіл захищати своє право на гідне життя, не віддавайте свої міста мародерам і варварів. Для Приватбанку безперебійне обслуговування клієнтів у південно-східних регіонах сьогодні стає основним пріоритетом роботи, ми не кидаємо своїх клієнтів навіть в умовах, наближених до воєнних дій", -- впевнені в банку.

Щодня з допомогою Приватбанку отримують зарплати і пенсії, проводять платежі та інші послуги понад 2,5 мільйонів жителів України. За даними дослідження компанії GFK Ukraine, послугами нашого банку користується 47%, або кожен другий дорослий житель країни. При цьому, рівень задоволеності роботою Приватбанку серед його клієнтів у Донецькій і Луганській областях склав, відповідно, 4,4 і 4,65 бала з 5 можливих, що вище середньої оцінки задоволеності клієнтів по всій Україні в 4,32 бали.

Дата публікації
Перегляди
3279
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація