Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Табачник накупив супердорогі букварі мами Хорошковського по 500 гривень

Підручники, які писала матір Хорошковського, виявились найдорожчими з усіх замовлених.

Міносвіти закупило через тендер підручників на загальну суму 86,15 млн грн. Шістнадцять видавництв мають надрукувати 5,58 млн книжок до листопада цього року, повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Найдорожчим виявився "Буквар. Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. 2 клас". Підручник вийде накладом 226 екземплярів, кожен з яких обійдеться в 508 гривень. Серед авторів книги – Ольга Хорошковська, матір першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.

Цього року Міносвіти також замовило для першокласників підручники співавторства Ольги Хорошковської для шкіл з молдовською і польською мовами викладання по 496 і 647 гривень. Тоді Міносвіти виправдовувало високу ціну букварів маленьким тиражем.

Також, у квітні цього року Міносвіти замовляло підручники з "Математики" для першого класу для шкіл з польською мовою навчання. Тоді підручник Хорошковської також був найдорожчим із переліку замовлених книжок. Наклад з 302 екземплярів коштував 153 тис грн, тобто 506 грн/екз.

Нагадаємо, за словами президента Віктора Януковича, щороку чиновники через держзакупівлі розкрадають із бюджету близько 7 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції