Тігіпко повідав, як українцям зекономити на газі

Тігіпко повідав, як українцям зекономити на газі

Тігіпко знає, як можна заощадити на газі / Фото: Прес-служба партії "Сильна Україна"

Тігіпко закликав встановлювати в оселях котли на альтернативному паливі та міняти вікна і двері, щоб платити менше за газ.

Україні необхідно активно розвивати енергозбереження, спрямовуючи на ці цілі більше вільних коштів, заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Про це ТСН.ua повідомили в прес-службі уряду.

"Уже наступного року у нас не буде такого навантаження, як зараз у зв'язку з Євро-2012, і перший напрям, в який, я вважаю, потрібно вкладати бюджетні гроші, - це енергозбереження. Коли енергоносії дорожчають, не з підвищення тарифів на комунальні послуги потрібно починати, а з енергозбереження. Як на рівні держави та промисловості, так і в кожному окремому будинку", - цитує прес-служба слова віце-прем'єра.

На думку Сергія Тігіпка, населенню потрібно забезпечити дешеві кредити для встановлення котлів, що працюють на альтернативному паливі, заміни вікон і дверей. Крім того, потрібні програми з утеплення будинків на рівні місцевої влади.

"Із досвіду східної Європи можна говорити, що завдяки енергоощадним програмам навіть після підвищення тарифів люди платили за тепло практично стільки ж, скільки й раніше. У Польщі, наприклад, утеплення будинків дало економію газу в 51%. Впровадження енергоощадних програм потрібно починати вже цього року. У бюджеті на ці цілі передбачені відповідні кошти", - зазначив Тігіпко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація