Україна збільшила видобуток нафти та газоконденсату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За 10 місяців цього року видобуток "чорного золота" зріс на 5%.

Україна збільшила видобуток нафти у січні-жовтні цього року на 5,5% (на 65,9 тис. тонн) у порівнянні з таким самим періодом минулого року - до 1,256 млн тонн. Видобуток газового конденсату за цей період збільшився на 1,4% - до 539,3 тис. тонн.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посланням на Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

Підприємства НАК "Нафтогаз України" збільшили видобуток нафти на 5% (на 58,4 тис. тонн) - до 1,222 млн тонн, але знизили газоконденсату - на 6% (на 22,1 тис. тонн), до 346, 6 тис. тонн.

Інші нафтогазовидобувні компанії, які працюють в Україні, збільшили видобуток нафти на 28% (на 7,4 тис. тонн) - до 33,8 тис. тонн, газоконденсату - на 18,1% (на 29,5 тис. тонн) - до 192,7 тис. тонн.

Нагадаємо, падіння ціни на нафту протягом листопада стало рекордоним за останні 10 років. Від початку місяця нафта Brent впала в ціні на 22%, а WTI - на 23%. Це рекордний темп падіння за останні 10 років. Від початку тижня ціна північноморської нафти впала на 22 центи, а американської - піднялася на 8 центів. 

ВідеоРосійський нафтовий бізнес продовжує працювати в Україні

Рік тому Антимонопольний комітет України дозволив швейцарській Glusco Energy придбати українське майно Роснафти. Згодом виявляється, що швейцарська "Глуско" та її формальний ізраїльський власник Нісан Моісеєв насправді набагато ближчі до Росії, аніж до країни найкращих годинників. Моісеєв тісно пов’язаний із кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Російський нафтовий бізнес продовжує працювати в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції