В уряді підрахували, у скільки мільярдів обійдеться підвищення пенсій

Надбавки для 9 мільйонів пенсіонерів планують надати від 1 жовтня.

За умови ухвалення урядової пенсійної реформи в Україні від 1 жовтня хочуть осучаснити, тобто підвищити пенсії. Це стосуватиметься 9 із 12 млн пенсіонерів. Водночас слід знайти гроші на це підвищення.

"Ми порахували, що до кінця року, якщо ми це робимо з 1 жовтня, на осучаснення пенсій нам необхідно додатково до тих коштів, які передбачені бюджетом на надходження в Пенсійний фонд, 11-12 млрд гривень", - сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, якого цитують "Українські новини".

Пенсійний фонд уже акумулював додаткові 7 млрд грн. За умови пенсійної реформи, до жовтня назбирають решту необхідної суми.

"Пенсійна реформа давно назріла і наші розрахунки підтверджують, що ми зможемо її реалізувати вже з жовтня. Важливо, що ми відновимо справедливість і піднімемо пенсії для значної частини пенсіонерів. Але не менш важливо і те, що ми закладемо основу для пенсійної системи, яка вже не повернеться до катастрофічного стану, в якому перебуває зараз", - зазначає прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

пенсійна реформа, пенсія
facebook/Володимир Гройсман

ВідеоВР розглядає закон, що передбачає 300 тисяч зарплати та пільги для суддів Конституційного суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: