В уряді підрахували, у скільки мільярдів обійдеться підвищення пенсій

Надбавки для 9 мільйонів пенсіонерів планують надати від 1 жовтня.

За умови ухвалення урядової пенсійної реформи в Україні від 1 жовтня хочуть осучаснити, тобто підвищити пенсії. Це стосуватиметься 9 із 12 млн пенсіонерів. Водночас слід знайти гроші на це підвищення.

"Ми порахували, що до кінця року, якщо ми це робимо з 1 жовтня, на осучаснення пенсій нам необхідно додатково до тих коштів, які передбачені бюджетом на надходження в Пенсійний фонд, 11-12 млрд гривень", - сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, якого цитують "Українські новини".

Пенсійний фонд уже акумулював додаткові 7 млрд грн. За умови пенсійної реформи, до жовтня назбирають решту необхідної суми.

"Пенсійна реформа давно назріла і наші розрахунки підтверджують, що ми зможемо її реалізувати вже з жовтня. Важливо, що ми відновимо справедливість і піднімемо пенсії для значної частини пенсіонерів. Але не менш важливо і те, що ми закладемо основу для пенсійної системи, яка вже не повернеться до катастрофічного стану, в якому перебуває зараз", - зазначає прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

пенсійна реформа, пенсія
facebook/Володимир Гройсман

ВідеоВР розглядає закон, що передбачає 300 тисяч зарплати та пільги для суддів Конституційного суду

Залиште свій коментар