За три роки з бюджету виділять 50 млрд грн для підвищення окладів вчителів

Постанова мала вступити у силу ще минулого літа, але грошей тоді не було.

З державного бюджету до 2023 року планують виділити 50 мільярдів гривень, щоб покрити поступове підвищення окладів вчителів. Таку постанову затвердив Уряд, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Так, зарплати освітян планують підвищити до 4 прожиткових мінімумів. На це  з державного бюджету виділять близько 39 мільярдів гривень. А от місцеві бюджети мають забезпечити ще 11 мільярдів.

"Постанова була затверджена ще в липні минулого року. Та через брак коштів, програму призупинили. Нині МОН наголошує, що це питання потрібно вирішити якнайшвидше", - розповіли у студії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міністерстві освіти і науки наразі працюють над новою концепцією оплати праці педагогічних працівників. А тому незабаром зарплата українських вчителів може змінитися. 

Відео Чи будуть застраховані у школах вчителі-пенсіонери - Шкарлет

В ефірі "Право на владу" - т.в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет. На запитання про страхування вчителів-пенсіонерів він відповів: "Є пропозиція з групи першої сімки страхових компаній України щодо їхньої можливості і підписання меморандуму з Міністерством освіти та науки щодо певних програм страхування не тільки пенсіонерів, а і дітей".  

Чи будуть застраховані у школах вчителі-пенсіонери - Шкарлет

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів