Зеленський на форумі в Давосі зустрінеться з керівництвом МВФ. Можливо, кредитна програма буде останньою

Українська делегація вирушила до Швейцарії.

Президент України Володимир Зеленський на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі 22 січня проведе зустріч з директоркою-розпорядницею МВФ Кристаліною Георгієвою.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів у Facebook.

Окрім Зеленського, у зустрічі з керівництвом МВФ братиме участь міністерка фінансів Оксана Маркарова.

"Оксана Маркарова братиме участь у зустрічах президента України Володимира Зеленського з директоркою-розпорядницею МВФ Кристаліною Георгієвою, з президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті, з очільниками компаній SOCAR і Cargill, а також у засіданні Національної інвестиційної ради", - йдеться в повідомленні.

Сьогодні міністерка фінансів Оксана Маркарова у складі української делегації вирушає в Давос для участі у ювілейній -...

Опубліковано Міністерство фінансів України Вівторок, 21 січня 2020 р.

Своєю чергою, міністерка фінансів Оксана Маркарова припускає, що Україна може відмовитися від фінансової підтримки МВФ після виконання наступної програми фінансування.

"Програма МВФ, по якій ми досягли домовленостей на рівні менеджменту, обов'язково потрібна на три роки. Але вже з неї, повністю її виконавши, є шанс випустити з МВФ", - написала міністерка фінансів в коментарі.

Нагадаємо, цьогорічний економічний форум у швейцарському Давосі триватиме від 21 до 24 січня. Найсерйознішими загрозами для світової економіки Всесвітній економічний форум у Давосі (ВЕФ) назвав вимирання видів флори і фауни і кліматичні катастрофи.

Відео Ґрета Тунберґ на форумі в Давосі закликала активніше боротися зі зміною клімату

"У людства залишилося 8 років, щоб врятувати планету", такий вердикт пролунав з уст 17-річної екоактивістки зі Швеції Ґрети Тунберґ. Про це "Людина року" за версією журналу "Time" заявила на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Тут вона виступає вже не вперше. Але риторика Ґрети лишається незмінною. 

Ґрета Тунберґ на форумі в Давосі закликала активніше боротися зі зміною клімату

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів