До складу правління "Нафтогазу" увійшли двоє іноземців

До складу правління "Нафтогазу" увійшли двоє іноземців

Усього до складу правління входить п’ять осіб.

20 січня наглядова рада НАК "Нафтогаз України" оновила склад правління компанії.

Як повідомляє пресслужба компанії, до складу правління увійшли: директор з юридичних питань "Нафтогазу" Ярослав Теклюк, фінансовий директор групи Петер ван Дріл та виконавчий директор з трансформації групи "Нафтогаз" Отто Ватерландер.

Як зазначається, тепер до складу правління "Нафтогазу" наразі входять п’ять осіб: голова правління Андрій Коболєв, перший заступник голови правління Сергій Перелома та троє нових членів правління, двоє з яких іноземці.

Отто Ватерландер має 30-річний досвід роботи в різних сегментах нафтогазової галузі. Має великий досвід управління трансформацією, збільшення ефективності операційної та комерційної діяльності, а також розвитку бізнесу. Зарекомендував себе як фахівець з питань укладання та арбітражного супроводження довгострокових контрактів на ринку природного газу та СПГ. До приходу в "Нафтогаз" пан Ватерландер був старшим партнером у McKinsey & Company і брав участь в управлінні нафтогазовим напрямком на міжнародному рівні, а ще раніше - партнером з енергетичного напрямку в Booz & Company".

Петрус ван Дріл – фінансист також з майже 30-річним досвідом роботи на різних позиціях у Shell, починаючи з фінансового радника у дочірній компанії Billion International і закінчуючи посадою віце-президента Royal Dutch Shell з питань бухгалтерського обліку та звітності до приходу в Нафтогаз. На різних етапах своєї кар’єри працював у таких сферах як бухгалтерський облік та звітність, управління ефективністю бізнесу, бізнес-партнерство, управління цінністю, аутсорсинг фінансових та бізнес-процесів, злиття та поглинання, а також відносини з інвесторами. 

"Ключовим елементом трансформації групи "Нафтогаз" є принцип персональної відповідальності. Це рішення наглядової ради є наступним важливим кроком на шляху до трансформації: тепер повноваження відповідатимуть обов’язкам керівників. Рішення прийматимуться у прозорий спосіб, а керівники стануть більш підзвітними", - підкреслив голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

Нагадаємо, 17 січня один з нових членів правління Отто Ватерландер був призначений виконавчим директором з трансформації групи "Нафтогаз". Він відповідатиме за трансформаційні проекти групи, зокрема впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізацію крос-функціональних процесів та розробку баз даних процесів. Окрім цього новий директор з трансформації керуватиме та братиме участь в ініціативах розвитку, які спрямовані на зростання вартості компаній групи "Нафтогаз", підвищення ефективності бізнесу та цінності для акціонерів.

Раніше у "Нафтогазі" призначили нового фінансового директора. Посаду також обійняв іноземець Петер ван Дріл.

Відео "Нафтогаз" та "Газпром" уклали новий контракт на транзит блакитного палива

Діятиме він упродовж 5 років з можливістю подовження ще на 10. У перший рік мінімальні гарантовані обсяги прокачки газу становитимуть 65 мільярдів кубометрів, у наступні чотири роки - по 40-к. Правила врегулювання транзиту у "Нафтогазі" назвали європейськими.  

"Нафтогаз" та "Газпром" уклали новий контракт на транзит блакитного палива

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів