Хай їдуть в Європу і там збочуються, як їм заманеться

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова проводу ОУН розповів про своє ставлення до ЛГБТ-спільноти, а також прокоментував провокаційні плакати, що з'явилися напередодні маршу.

Напередодні Маршу рівності - щорічного заходу представників ЛГБТ-спільноти - ТСН поспілкувалася з керівником націоналістів, головою проводу Добровольчого руху ОУН Миколою Коханівським, який активно виступає проти проведення подібних маршів.

Зокрема, Коханівський відкрито заявляє, що налаштований категорично проти існування в Україні ЛГБТ-спільноти та готовий доводити свої погляди силою.

Сам марш, який відбувся у неділю, 18 червня, пройшов доволі спокійно. Більш детально про захід у центрі Києва дивіться о 19:30 у випуску ТСН.Тиждень на каналі 1+1.

- Зазвичай організаторами цих протестних акцій проти цих збочених парадів ми не являємось, але ми активно долучаємося. Так є і цього разу. Проти пропаганди збочень, проти пропаганди ЛГБТ. Що буде завтра? (розмова відбулася 17 червня, - ред.) Ну, думаю, що швидше за все центр буде весь набитий поліцією. Вона, власне, буде захищати збоченців. Ну, а ми будемо пробувати зірвати цей збочений марш.

Микола Коханівський
УНІАН
Микола Коханівський

- Що вам від того, що ви зриваєте марш і б'єте людей?

– Ну, що від того… Ми захищаємо державу. Захищаємо від впливу людей, які втратили будь-які моральні орієнтири, які втратили будь-які цінності, від людей розбещених. І мало того – півбіди, якби ці люди щось собі робили мовчки і жили б собі. Вони це нав'язують суспільству.

ВідеоПоліція посилить заходи безпеки у Києві під час проведення "Маршу рівності"

- В чому саме нав'язують?

– Подивіться на всі країни Заходу. Нав'язують те, що в нас має бути не дві статі, а там чотири, пять чи сім. Як це так? У дитини немає мами і тата, а є якісь там "родітєлі"?! Україна є християнською країною. Те, що нам нав'язують, – це протирічить християнським цінностям, слову Божому. Ну, якщо ми вже будемо проти Бога виступати, то куди ми зайдемо? В нікуди.

- Вони ходять раз на рік. В чому їхня загроза? В тому, що вони пройшлися і все?

- Ну, подивіться, що сталося з країнами Західної Європи.

- А що з ними сталося?

- В Швеції дитина вже майже не має права називати тата татом, а маму – мамою. ДО 18 років, значить, дитина ще не визначилася, хто воно?!.. І тільки у 18 років воно має прийняти рішення чи воно збоченець, чи воно нормальна дитина, чи в неї взагалі третя чи четверта стать.

- Але це – вибір людини.

- Це тільки останні 30 років вирішили, що у людини має бути вибір. Є слово Боже, де зазначено, що є дві статі у людини. Є чоловік і жінка, є їхні діти і не може бути інших збочень. Якщо людина дозволяє собі такі речі, рано чи пізно вона собі дозволить – і це вже відбувається – педофілію, інцест…

- Ви змішуєте…

- Нічого не змішую.

марш рівності 2017_12
Reuters

– Якщо людина гей чи лесбійка, це не значить, що вона буде займатися чимось з дитиною…

- Вони вже домагаються рівних прав з нормальними людьми.

– А що в цьому поганого? Чому вони не такі, як і всі інші?

– Тому що вони не такі. Вони розбещені. Чому вони йдуть цим маршем?

– А чом би й ні? Вони підтримують такий же марш, як і по всій Європі.

– Вони хочуть нав'язати мені, нормальній людині, що я мушу повести дитину в школу і дитина мусить визначитися без моєї волі, хто вона є. Без моєї батьківської волі. Це відбулося в Швеції, у Франції, в багатьох штатах США це відбувається, коли не батьки мусять вчити дитину, а вже держава.

– Так вчіть!

– Так ми вчимо, але ж вони заважають.

– Чим? Чим конкретно вам заважає, наприклад, Зорян Кісь (один з керівників "КиївПрайд", - ред.)?

– Вже закони про ювенальну юстицію приймаються. Вже в школі починають вчити про декілька статей. Я проти цього. Чому я мушу терпіти і не протестувати проти цього? Я не вірю в декілька статей.

Фотогалерея Учасники в яскравих костюмах та тисячі правоохоронців: фоторепортаж з "Маршу рівності" у Києві (12 фото)

– Ну, хтось вірить в інопланетян.

– Хай собі вірить! А я буду розганяти ці марші, товкти пики тим збоченцям. Хай їдуть в Європу, якщо вважають цивілізованою, а Україну такою не вважають, і там збочуються, як їм заманеться.

- А ви були в Європі?

– Ні, і не маю бажання.

- От наприклад, я буду виховувати дитину, казати, що є дві статі, але у 18 років він – оп! – і закохався у хлопця. Що я її повинен вбити?

– Саме так! Я так і зроблю. Якщо у мене буде дитина, і буду знати, що мій син є збоченцем, звісно, це буде мій недоробок - чи в церкву мало водив, чи не приділяв уваги…

- Вчені кажуть, що це на генному рівні – людина народилася і так чи інакше, але вона стане геєм.

– Вчені брешуть! Є інші вчені, які доводять протилежне. Для мене правдиве слово Боже, і відповідно все те, що він для мене написав, є аксіомою.

- У місті з'явилися провокаційні плакати, на яких ви були зображені. Що це за історія?

- Ви ж намагаєтесь довести, що ці збоченці такі "няшні", нікого не ображають. А от дайте їм провести кілька законопроектів, дайте ходити напівголими вашими містами, кривлятися і більше їм ніби нічого не треба, але, як виявляється, треба. Вони здатні на підлість. Ну, хто це зробив [розвісив плакати] перед гей-парадом? Ну тільки вони, бо на їхніх ресурсах одразу ці білборди були розповсюджені.

- А ви зверталися до правоохоронців щодо цього?

- Звісно я написав заяву до поліції. Великі білборди ми позривали.

- А хто приходив? Власник фотографій?

- Ні, по першому білборду ми одразу знайшли власника, власне, посередника. Він зрозумів ситуацію і сказав, що це не ми зробили. Сказав, що це, швидше за все, вночі було зроблено, просто хтось поверх реклами наліпив. І він прислав одразу машину і було прибрано. Власників декількох білбордів ми не знайшли, тому власними силами поздирали. Це були великі. А плюс до того були ще у метро, були сітілайти на зупинках.

- А якщо розглядати версію, що це не вони зробили? А якщо це ви зробили? Щоб підігріти до цього інтерес.

- Будь-яку версію можна розглядати. Зрозуміло, що можна звинуватити і мене, що я як політик вдаюся до брудних методів. Звичайно, я до таких методів не вдаюся. Я думаю, що це зробили саме вони. Хоча можливо, що це зробила і СБУ, тому що нашим спецслужбам, силовикам я так само вже доволі допік і вони різні заходи, доволі підступні, проти мене застосовували, були різні брудні публікації в пресі, чутки розповсюджували.

- Що планує робити поліція? Шукатиме винних?

- Ну, принаймні так сказали. Заведуть кримінальну справу. Наприклад, біля метро Героїв Дніпра кругом відеокамери. Напевно ж зроблять запити тим, хто контролює ці камери, то це може щось дасть.

- Ви кажете: "Скільки я буду живий, стільки буду їх бити..."

- Ну боротися. Не обов'язково бити. Різні ж бувають методи. Якщо стоїть п'ять рядів поліції, то кого ж поб'єш?

- А ви не намагалися з ними спілкуватися? Чи ви не хочете?

- Мені важко сприймати цю категорію людей. Я і не намагаюся і навряд чи їх зрозумію У Святому письмі написано, що це люди, позбавлені розуму. Саме Бог позбавив їх розуму і вони грішать один з одним.

марш рівності 2017_4
Reuters

- Але я знайомий з геями і це розумні люди. І завтра вони будуть на параді. То як ви будете відрізняти, кого бити, а кого ні?

- Зазвичай геїв видно.

- Як? За якими ознаками?

- Значить, хай не ходять і не підтримують те, що є гріхом і злочином проти власного народу. Розбещування є злочином проти власного народу.

- А ви уявляєте, якщо їх стане більше?

- Я все одно буду їх бити. Я тому і б'ю їх, щоб їх не стало більше. Я буду боронитися.

Розмовляв кореспондент ТСН.Тиждень Руслан Харченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції