Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За моїми даними, Янукович та Азаров зараз не спілкуються

Засновник колись правлячої політсили "Партії регіонів" дав інтерв'ю ТСН.ua.

Колишній голова Верховної Ради Володимир Рибак був забарикадований у своєму кабінеті під час ухвалення скандальних законів 16 січня 2014 року. Ця, як виявилося, щаслива для нього випадковість уберегла Рибака від переслідування правоохоронними органами. Адже участі в голосуванні він фізично не брав.

Приводом поговорити з Володимиром Рибаком стала звістка про смерть сина екс-президента Януковича - Віктора. Колишній голова парламенту був одним із найближчих соратників Януковича, і міг щось знати. Рибак сказав, що син Януковича хотів взяти прізвище бабусі - Давидов. Такі чутки ходили давно. Про свої стосунки з родиною екс-президента та іншими соратниками з "Партії регіонів" Рибак розповів у бліц-інтерв'ю для ТСН.ua.

- Ви спілкуєтеся з Віктором Федоровичем Януковичем?

- Ні, за рік він мені жодного разу не дзвонив. І я йому теж. Востаннэ я його бачив 22 лютого в Харкові. Я їхав у Донецьк, а вони їхали в напрямку від Донецька. А зараз ми не спілкуємося. Один раз я привітав Андрія (Клюєва, - прим. ред.), у серпні йому 50 років було. А, припустимо, вже Яновича (Микола Азаров, екс-прем'єр-міністр України - прим. ред.), ні я його не вітав, ні він мене.

- Якось Ви розійшлись погано...

- Так життя склалося...

- А Азаров спілкується з Януковичем?

- За моєю інформацією від людей, які там бувають, - ні.

- А Ви зараз у Москві?

- Я ніколи в Москві не був взагалі. Я в Києві, кожен день на роботі, бачуся з депутатами того і цього парламенту.

- А Генпрокуратура часто викликає Вас?

- Перші два-три місяці запрошували як експерта з питання, що сталося під час ухвалення законів (законів 16 січня, які обмежували права і свободи громадян, - прим. ред.). Більше контактів ні з ким з правоохоронних органів у мене не було. Мене запитували про стосунки з тодішнім керівництвом країни. Мені подякували і сказали, що жодних претензій у ГПУ до мене немає.

- Що ви думаєте про смерть Олександра Пеклушенка, екс-губернатора Запорізької області, екс-нардепа від "Партії регіонів"? Чи було це самогубство?

- Я розмовляв з ним за добу перед тим. Він мені дзвонив. Запитував, як у нього справи. Він мені розповів, що слідство йде (у справі про розгін запорізького Євромайдану, - прим. ред.), скоро виходять на суд. Здоров'я, каже, погане, постійно в лікарні з серцем, тиском і так далі. Ми домовилися, що він буде в Києві і зайде. А наступного дня це сталося. Судячи з розмови, а я знаю його не один десяток років, стан був пригнічений.

- Тобто, це могло бути самогубство?

- Швидше за все, так. Але ситуація, самі розумієте, непередбачувана. Я не відчув у розмові, що завтра може щось з ним статися.

- А Михайло Чечетов?

Ми востаннє спілкувалися, перед парламентськими виборами. Він запитав, чи буду я йти. Я сказав, що не розумію, що таке "Опозиційний блок" і тому йти не буду. Він відповів - аналогічно. А проект "Партія регіонів" повинен бути закритий. Цей проект себе скомпрометував. Скоро буде з'їзд, я вийду з партії.

Розмовляла Ольга Василевська

Залиште свій коментар

Вибір редакції