Дитячі радості: Ігроленд святкує свій 11-й день народження

Для сучасної дитини на сьогоднішній день є безліч цікавих пропозицій для творчого, пізнавального, рухливого та розважального дозвілля. 

Але так було не весь час. Завжди є ті, хто стає засновником та прикладом у будь-якому бізнесі. Корифей у сфері розваг України, мережа сімейно-розважальних комплексів "Ігроленд" готується до святкування свого 11-го дня народження.

Як зазначає керівництво, за стільки років плідної праці вдалося досягнути чималих результатів, проте найголовніші перемоги ще попереду.

"Ми є першою сімейно-розважальною мережею на ринку країни вже 11 років досвіду. За цей час наші гості відвідали нас майже 5 мільйонів раз. Розваги у нас продумані і для наймолодших діточок, і для школярів, і навіть для батьків, які можуть прийняти участь у активностях дитини. Окрім широкого спектру різноманітних ігор своїм основним принципом роботи ми ставимо безпеку відпочинку, роботу лише з якісним обладнанням", - розповідають у компанії. Наразі Ігроленд приймає гостей в шести розважальних комплексах у 5 містах України – Київ, Одеса, Дніпро, Львів і Полтава. У найближчих планах відкриття у Харкові. Кожен з комлексів мережі має свої особливі послуги і атракціони. Сьогодні Ігроленд не єдиний у цій галузі, проте назавжди залишиться найпершим, більш того комплекс постійно оновлюється для того, щоб було чим здивувати своїх відвідувачів.

12 листопада мережа сімейних розважальних комплексів святкує свій 11-й День народження, на яке запрошені всі!

У цей день веселощі будуть кожну хвилину, адже в "Ігроленді" запланована дуже насичена програма у всіх філіалах по Україні: святковий аквагрим і зачіски, майстер-класи з робототехніки та від учасників українського дитячого кулінарного телешоу, а також виступ танцювальної студії Алли Духової "Todes", та безліч сюрпризів і смаколиків.

З детальною програмою свята можна ознайомитись на сайті: http://igroland.com.ua/

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: