Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook подав до суду на двох українців

Чоловіки збирали персональні дані користувачів

Соціальна мережа Facebook позивається проти програмістів Андрія Горбачова та Гліба Случевського. Вони нібито збирали персональні дані користувачів за допомогою спеціального додатка, пише Громадське.

Чоловіки працювали у компанії Web Sun Group. Створили тести "Що каже про тебе колір очей?", "Люди люблять вас за ваш розум чи красу?", "Чи є у вас королівська кров?" тощо. Після відповідей на запитання тестування користувачі мали встановити спеціальний додаток. Він збирав персональні дані: фотографії, відео, списки друзів. Від 2016 року до жовтня минулого додаток встановили 63 тисячі разів.

Українців звинувачують в тому, що вони порушили закони Сполучених Штатів щодо комп’ютерного злому. Вони також порушили умови користування соціальною мережею. Надали користувачам Facebook неправдиву інформацію, що додаток отримає обмежений доступ до їхнього профілю.

ВідеоFacebook змінить систему захисту особистої інформації та переписок користувачів

Тепер інформація про користувачів та їхні переписки буде ретельно зашифрована навіть від співробітників Facebook. А от в країнах, де не дотримуються верховенства права, компанія відмовиться від створення спеціальних центрів для зберігання даних.

Facebook змінить систему захисту особистої інформації та переписок користувачів

Соціальна мережа Facebook оцінила шкоду діяльності Андрія Горбачова і Гліба Случевського у 75 тисяч доларів.

Аналогічний позов соціальна мережа подала минулого тижня проти чотирьох китайських компаній. Вони продавали фальшиві аккаунти і дані про користувачів мережі.

Нагадаємо, засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга оштрафували на понад 5 мільярдів доларів через витік даних 50 мільйонів користувачів. Крім того, торік у листопаді з’явилася інформація співпрацю Facebook і Definers. Соцмережа замовляла публікації про недоліки інших гігантів IT-індустрії таких як Apple і Google, щоб відвернути увагу від власних помилок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції