iOS 10: нові приголомшливі Apple Music, News і Home

Чимало новинок стануть доступними для розробників.

У США на презентації новинок від Apple представили iOS 10.

Наприклад, тепер, щоб подивитися повідомлення на заблокованому екрані, досить підняти телефон.

Оновлення отримав голосовий помічник Siri. Доступ до нього отримали сторонні розробники, які можуть вбудовувати пов'язані з ним функції в будь-які додатки. Вони також отримали доступ і до карт Apple і тепер можуть інтегрувати з ними свої програми.

Карти в iOS 10 тепер будуть запам'ятовувати і пропонувати користувачеві типові маршрути, а також пропонувати альтернативні маршрути в разі заторів. У штатному фотододатку в iOS 10 стане доступним розпізнавання осіб, об'єктів і фону, а також можливість автоматично зібрати відеоролик з фотографій, знятих в певний момент або в певному місці.

Apple Music отримала оновлений інтерфейс і можливість відстежувати тексти композицій. Компанія також анонсувала додаток Home для управління "розумними" домашніми пристроями. У додатку для дзвінків з'явиться транскрипція голосової пошти та оповіщення про можливі спам-дзвінках.

У iMessage буде доступний попередній перегляд посилань і відео прямо в вікні програми, рукописний текст на фото, більші значки-емодзі і перетворення в емодзі окремих слів. Користувачі зможуть збільшити або зменшити розмір повідомлення і додати інші ефекти - наприклад, "сюрприз" або "невидиме повідомлення".

[Article_attached position = "1"]

В Apple відзначили, що штучний інтелект аналізує фотографії прямо на iPhone, не передаючи нікуди дані. Також з'явилося кінцеве шифрування в повідомленнях і дзвінках.

Розробники отримають iOS 10, публічна бета-версія з'явиться в липні, а звичайні користувачі отримають її восени.

Зауважимо, що сьогодні увечері Apple представила чотири платформи: WatchOS, TV-OS, OS X і iOS.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: