На "Нобелівську" премію для вчителів претендують більше 2000 педагогів

Учасники національної премії Global Teacher Prize Ukraine представляють усі області країни, усі вікові категорії – від 20 до 70 років, усі дисципліни – від музики до фізики.

Але організатори вірять, що до 15 серпня надійде ще близько 1000 заявок. Можливо, серед них буде і переможець, який отримає 100 000 гривень.

Global Teacher Prize — міжнародна премія, заснована арабським мільярдером Санні Варкі 2014 року. Національна премія Global Teacher Prize Ukraine відбудеться вперше. Мета як міжнародного, так і національного конкурсу — знайти вчителів-новаторів, які ідуть у ногу з часом і впроваджують новітні практики. Переможець українського конкурсу отримає 100 000 гривень і разом з п'ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де назвуть ім'я кращого вчителя у світі. ТОП-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від ініціатора Global Teacher Prize Ukraine — громадської спілки "Освіторія".

Global Teacher Prize _1
ТСН.ua

"Ми щасливі, що в Україні так багато талановитих учителів, — говорить Зоя Литвин, організатор премії Global Teacher Prize Ukraine. — Серед тих, хто вже подав заявку на участь, і 24-річна викладачка фізики, і 71-річний учитель літератури, є учасники із Самбора і Волновахи. Є ті, хто впроваджує козацьку педагогіку, влаштовує онлайн-подорожі, поєднує фізику з музикою на одному уроці. І кожен з них новатор. Ми закликаємо всіх учителів подавати заявки. Використайте цей шанс, щоб поділитися своїми досягненнями зі світом".

Global Teacher Prize _3
ТСН.ua

20 найкращих викладачів визначить оргкомітет премії Global Teacher Prize Ukraine. Всі вони зберуться 15 вересня в Одесі, де після різноманітних воркшопів, креативних завдань і дискусій експертне журі обере 5 фіналістів.

Global Teacher Prize _4
ТСН.ua

До складу журі ввійшли Наталія Мосейчук — телеведуча "1+1", куратор премії, педагог за освітою; Зоя Литвин —голова ГС "Освіторія", організатор Global Teacher Prize Ukraine; Павло Хобзей — заступник Міністра освіти і науки України; Олександр Елькін —ініціатор і натхненник освітнього руху "EdCamp" в Україні; Павло Роналдо — учень 11 класу, який розробив прототип робота-поводиря; Майкл Вамая — викладач балету з  Кенії, засновник балетної школи у маленькому містечку Кібера (Кенія), учні якої, завдяки заняттям танцями, досягають успіхів у звичайній школі, отримують стипендії і можливість розвиватися. Майкл Вамая увійшов до десятки найкращих викладачів світу у Global Teacher Prize 2017.  

Номінуватися на премію можна до 15 серпня. Для цього потрібно заповнити анкету: http://globalteacherprize.org.ua/participate

Подробиці про Global Teacher Prize Ukraine читайте тут: https://www.facebook.com/GlobalTeacherPrizeUkraine/

Залиште свій коментар