Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
NASA відправила на Марс новий марсохід

Робот провадитиме геологічні дослідження.

Науковці космічної агенції США вирішили дослідити Марс і з цією метою відрядили до Червоної планети новий марсохід. Робот-геолог вивчатиме внутрішню структуру Марса, температуру ґрунту та сейсмічну активність на планеті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учені сподіваються, що зонд долетить до пункту призначення за півроку і пропрацює там один марсіанський рік, а це 728 земних днів. Коліс цей свердляр не має, тож працюватиме там, де йому пощастить сісти. Сьогодні марсохід успішно вийшов у космос із каліфорнійської авіабази Ванденберґ. Це перша міжпланетна місія NASA, що стратувала не з мису Канаверал у Флориді.

Як повідомлялося наприкінці квітня, зонд TGO (Trace Gas Orbiter) місії ExoMars, який був відправлений для дослідження Марса у 2016 році, передав на Землю перші знімки поверхні Червоної планети, які були зроблені ним з робочої орбіти.

ВідеоНАСА відрядила на Марс вперше за останні 7 років новий марсохід

Робот-геолог вивчатиме внутрішню структуру Марса, температуру ґрунту та сейсмічну активність на планеті. Учені сподіваються, що зонд долетить до пункту призначення за півроку і пропрацює там один марсіанський рік, а це 728 земних днів.

НАСА відрядила на Марс вперше за останні 7 років новий марсохід

Залиште свій коментар

Вибір редакції