Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Twitter призупинила верифікацію користувачів

У соцмережі "вирішують плутанину".

Соцмережа Twitter тимчасово призупинила верифікацію користувачів. Згідно з офіційним повідомленням компанії, це пов'язано з переглядом політики соцмережі щодо верифікації.

Спочатку "пташка" навпроти імені користувача мала використовуватися для того, щоб підтвердити його особу. Проте пізніше вона стала використовуватися як критерій популярності облікового запису.

ВідеоСпівробітник Twitter заблокував сторінку Трампа перед своїм звільненням

«Ми створили цю плутанину і повинні її вирішити. Ми призупинили всі основні перевірки, на час роботи, і незабаром повідомимо про їх результати», — йдеться в офіційній заяві компанії.

За даними північноамериканських ЗМІ, дії Twitter пов'язані з тим, що галочку, яка повідомляє про верифікацію, отримав організатор праворадикального протесту в Шарлоттсвиілі Джейсон Кесслер.

Нагадаємо, що раніше в Twitter на 11 хвилин зникла сторінка президента США Дональда Трампа. У соцмережі спочатку пояснили інцидент людською помилкою – мовляв, випадково вимкнули.

Пізніше з'явилася інформація, що відключення не було випадковим. Так помстився працівник, у якого був останній робочий день в цій компанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції