iPad 7 покоління має діагональ у 10.2 дюйма.
Apple оновила всю лінійку iPad та розширила можливості гаджетів.
Їх представили світу на презентації в Театрі Стіва Джобса в Купертіно, Каліфорнія 10 вересня 2019 р. ТСН.ua веде текстову трансляцію події.
iPad 7 покоління має діагональ у 10.2 дюйма, Retina дисплей. У них є окрема клавіатура, також вони підтримують Apple Pencil.
На презентації показали, як легко на айпаді можна відкрити міні-вікно одного додатку поверх повноекранного іншого. Також з'явилася можливість редагувати відео просто в галереї. А ще можна робити скріншоти за допомогою Apple Pencil.
Ціна гаджету - від 329 доларів.
Перед презентацією ТСН.ua вирішив нагадати, як змінився легендарний iPhone протягом 12 років. Найперша модель смартфона від Apple надійшла у продаж у 2007 році. Якими були технічні параметри та зовнішній вигляд смартфона з року в рік - дивіться в інтерактивній інфографіці.