У ВКонтакте хакер заради розваги влаштував "епідемію" лайків та репостів

За півгодини запис хакера зібрав понад 80 тисяч репостів.

Користувач ВКонтакте Ірек Мавлієв опублікував у себе на сторінці запис, посилання в якому вело на додаток, що автоматично публікує його пост на чужих сторінках і спільнотах. За півгодини нічим не примітний запис зібрав понад 80 тисяч репостів.

Запустившись після переходу за посиланням, додаток відправляв користувача на його модифіковану сторінку. На ній включалася анімація всіх зображень, змінювався колір, а фоном грала пісня PSY "Gentleman".

При цьому репост оригінального запису Мавлієва публікувався непомітно для користувача не лише на його сторінці, але й у всіх публічних спільнотах, в яких він був адміністратором.

Таким чином пост Мавлієва потрапив до сотні популярних спільнот. У піку запис зібрав близько 85 тисяч репостів, але потім їх кількість різко знизилася практично до нуля, пише TJournal.

Мавлієв пояснює акцію бажанням повеселитися, але вона також була свого роду експериментом: він хотів дізнатися, як швидко буде поширюватися інформація. Результати були вражаючі.

Зазначимо, що створений Мавлієвим додаток адміністрація ВКонтакте видалила через 20-25 хвилин після публікації. Але він, по своїй суті, не був шкідливим.

За розробкою програми стоять троє програмістів: Ірек Мавлієв, Лев Локтіонов та Олександр Гребенщиков, які в минулому році зламали сторінку засновника ВКонтакте Павла Дурова.

Як повідомлялося раніше, за добу у ВКонтакте зайшло людей більше, ніж живе в Україні. Відтак, добова аудиторія соцмережі перевалила за 50 мільйонів людей.

Залиште свій коментар