Яким об'єктивам надають перевагу українці?

Nikon 50 1.8G - модернізований об'єктив для плівкових моделей камер.

Японські виробники Canon і Nikon вже довгий час лідирують на ринку фототехніки. У нашому короткому огляді ми розповімо вам про особливості та переваги декількох затребуваних моделей цих марок у відвідувачів інтернет-сервісу описів і цін E-Katalog.

Модернізована легенда: Nikon 50 mm Nikkor f/1.8G AF-S 

Автофокусний світлосильний об'єктив Nikon 50 1.8G має поширену фокусну відстань 50 мм. Такі 50-міліметрові об'єктиви залучають порівняно невисокою вартістю і гарною якістю зображення. Ця модель являє собою модернізацію об'єктива для плівкових моделей камер Nikon 50 mm Nikkor 1/1.8D AF. Зміни торкнулися оптичної системи, був вбудований мотор фокусування картинки і спосіб регулювання діафрагми. 

Nikon 5 1.8G підійде на дзеркальні камери DX як бюджетний варіант. Модель має відмінну передачу кольору і різкість. 

Canon EF 50 mm f/1.8 STM — оптимальний для портретної зйомки 

Canon EF 50 1.8 STM — світлосильний об'єктив з фокусною відстанню 50 мм. Він добре стане на неповнокадрові і повнокадрові дзеркальні фотоапарати Canon.

Canon EF 50 1.8 STM прийшов на зміну об'єктиву Canon EF 50 mm f/1.8 II, який служив на ринку 25 років. Зовні об'єктиви Canon злегка схожі. 

Зміни торкнулися числа пелюсток діафрагми. Якщо у Canon EF 50 mm f/1.8 II їх було п'ять, то у Canon EF 50 mm f/1.8 STM їх уже сім. Це дозволяє при зйомці на прикритої діафрагмі уникнути утворення відблисків в формі гайок. Діафрагма Canon EF 50 mm f/1.8 STM характерна для портретних об'єктивів, дозволяє отримати максимально м'яке фонове розмиття. Корпус Canon EF 50 1.8 STM виконаний з пластика, байонет — з металу.

Модель оптимально підійде фотолюбителям. Об'єктив компактний і досить легкий (159 г). Він здатний функціонувати з повнокадровими і неповнокадровими апаратами. Має хороші показники різкості. Зведені до мінімуму викривлення. Підходить для зйомки фото в різних жанрах, проте краще портретна зйомка. 

Ознайомитися з моделями об'єктивів, прочитати описи і відгуки, довідатися про ціни в інтернет-магазинах України ви можете на сайті E-Katalog

Бестселер Canon EF 50 mm f/1.4 USM 

Одна з найстаріших моделей об'єктивів. Canon EF 50 mm f/1.4 USM представили в 1993 році, однак він досі не втратив актуальності серед фотолюбителів. Має швидку діафрагму, ультразвуковий привід фокусування і перманентне ручне коригування фокуса. Знімки виходять у звичній для людського ока проекції завдяки застосуванню 46-градусного кута огляду. Відсутність відблисків і високе значення контрастності досягається завдяки покриттю Super Spectra. 

Canon EF 50mm f/1.4 USM ідеально підходить користувачам, які шукають легкий, невеликий об'єктив з постійною фокусною відстанню. Він дозволить домогтися якості зйомки, яку не зможе забезпечити зум-об'єктив тій же цінової категорії. Добре працює з повнокадровими цифровими дзеркальними апаратами, може застосовуватися як об'єктив для портретної зйомки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: