Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Азаров визнав Крим частиною Росії

За його словами, Крим ніколи не входив до складу України, якщо не брати до уваги 1954 року.

Екс-прем'єр України, утікач Микола Азаров упевнений, що світ рано чи пізно визнає анексований Крим частиною Росії.

"Визнають, нікуди не дінуться. Якщо міркувати, то Косово - це історичний центр Сербії. Це та територія, з якої Сербія і пішла. Не можна сказати, що для України Крим це така територія. Крим ніколи не входив до складу України, якщо не брати до уваги 1954 рік, коли його адміністративно передали в рамках єдиної держави ", - заявив він в інтерв'ю газеті "Комерсант".

За його словами, Заходу не хочеться зараз це визнавати, але за фактом вже все відбулося.

"Калінінград, або Кенігсберг, був колись столицею Прусської держави, але зараз же нікому з німецьких керівників в голову не прийде сказати: поверни назад Калінінград. Так нікому не прийде в голову ставити питання і про повернення Криму. Був там референдум, і ясно , що кримчани жити з цим бандерівським режимом не захотіли. Це їхнє право, вони, врешті-решт, автономна республіка ", - говорить Азаров.

Колишній український політик додає, що між Україною і Росією рано чи пізно повинен бути укладений договір про демаркацію кордонів.

"Ми живемо досі в до кінця не оформлених межах. Я багато разів займався цим питанням і говорив, що треба знаходити якісь компроміси. Будь-яке розсудливе українське керівництво буде зацікавлене в тому, щоб остаточно оформити кордон. Коли почнуть вирішувати це питання, постане питання і Криму ", - підсумував він.

Нагадаємо, що в 2014 році Микола Азаров втік з України через Крим до Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції