ГПУ проігнорувала скандальні зізнання Пукача

До справи повернуться аж у лютому наступного року.

Генеральна прокуратура України не захотіла реєструвати кримінальне провадження за заявами засудженого за вбивство Георгія Ґонґадзе Олексія Пукача. Це випливає з відповіді ГПУ на звернення Вищого спеціалізованого суду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Півтора місяця тому у Вищому спецсуді Пукач розповів, як іще під час процесу в Печерському суді з нього силою вибивали викривальні свідчення на невинних, на його думку, людей. Робили це нібито люди з тодішнього складу Генпрокуратури, які за законом узагалі на мали права доступу до підозрюваного.

Нині триває вже касаційна скарга на довічний вирок Пукачу, але засідання відклали до 7 лютого наступного року. Доти у Вищому суді сподіваються отримати роз'яснення від ГПУ, чому там проігнорували гучні заяви екс-генерала МВС. "Чекайте, надійде офіційна відповідь, будемо реагувати, без емоцій", - прокоментував ситуацію прокурор ГПУ Олег Троян.

ГПУ відмовилася від реєстрації кримінального провадження за заявами Пукача

Генеральна прокуратура України не захотіла реєструвати кримінальне провадження за заявами засудженого за вбивство Георгія Ґонґадзе Олексія Пукача. Це випливає з відповіді ГПУ на звернення Вищого спеціалізованого суду. Півтора місяця тому у Вищому спецсуді Пукач розповів, як іще під час процесу в Печерському суді з нього силою вибивали викривальні свідчення на невинних, на його думку, людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: