ГПУ викликає оточення Порошенка для вручення підозр через справу Курченка

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ГПУ викликає оточення Порошенка для вручення підозр через справу Курченка

Фото: УНІАН

Кожного з них викликають "у якості підозрюваного"

Генеральна прокуратура викликає для вручення підозр і допиту екс-голову Адміністрації президента Бориса Ложкіна, заступника глави АП Олексія Філатова та екс-очільницю Нацбанка Валерію Гонтарєву.

Повістки для них оприлюднені на сайті ГПУ.

"Вам необхідно з’явитися 25.04.2019 о 13 годині 30 хвилин до слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України Гайдара В.А. за адресою: м. Київ, вул. Різницька. 13/15. каб. 808-В, для вручення повідомлення про підозру та проведення допиту у якості підозрюваного у кримінальному провадженні", - йдеться в повістці для Гонтарєвої.

Кожного з них викликають "у якості підозрюваного". У документах зазначений номер кримінального провадження, в яких фігурують представники президентського оточення. Йдеться про справу олігарха-втікача Сергія Курченка, підозрюваного у масштабних розкраданнях. 

Підозра Гонтарєвій стосується розкрадання і сприяння злочинцям, Філатову і Ложкіну – легалізації незаконних доходів і сприяння. Усіх трьох викликають на 23 та 25 квітня.

На сайті ГПУ також опубліковані аналогічні повістки для екс-міністра екології Миколу Злочевського та співвласника інвесткомпанії ICU Костянтина Стеценка.

Раніше у прокуратурі говорили, що підозри для оточення президента Петра Порошенка були складені незаконно, а доказів злочинів Гонтаревої, Ложкіна і Філатова у слідства немає.

Наразі у Генпрокуратурі не коментують оприлюднені повістки, повідомляє видання "Українська правда".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Підпал будинку Гонтаревої
Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація