Луценко у Лондоні розповів про розслідування злочинів під час Революції Гідності

ГПУ високо цінує ту допомогу, що надавалася та надається британською стороною на шляху реформування.

Розпочався візит до Великої Британії делегації Генеральної прокуратури України на чолі з Юрієм Луценком.

Про це інформує сайт ГПУ.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко провів ряд двосторонніх зустрічей з представниками компетентних органів Сполученого Королівства, а саме Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ, Королівської прокурорської служби та Служби податкових та митних зборів.

Метою візиту делегації Генеральної прокуратури України є обговорення питань двостороннього співробітництва та подальшої інституційної підтримки відомства. "Генеральна прокуратура України високо цінує ту допомогу, що надавалася та надається британською стороною на шляху реформування та сподівається на її продовження", – відзначив Луценко.

Також британську сторону поінформовано про результати розслідування актуальних кримінальних проваджень стосовно колишніх високопосадовців та причетних до них осіб, а також щодо розслідування злочинів під час Революції Гідності.

У підсумку були висловлені думки щодо широкої співпраці між відомствами, у тому числі щодо виконання запитів про міжнародну правову допомогу та екстрадицію.

Раніше в Гаазі відбулася зустріч делегації Генеральної прокуратури України на чолі з Юрієм Луценком і прокурором офісу Міжнародного кримінального суду Фатою Бенсуда. Делегація обговорила перспективи спільного розслідування злочинів щодо учасників мирного протесту на Майдані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: