Матюк на бюлетені допоміг кандидату виграти вибори на Прикарпатті

Матюк на бюлетені допоміг кандидату виграти вибори на Прикарпатті

Фото: КУРС

На Івано-Франківщині родич глави ДВК виграв вибори завдяки бюлетеню із матюком.

На Івано-Франківщині у селі Кліщівна глава виборчої комісії віддала перемогу своєму родичу, зарахувавши зіпсований матюком бюлетень на його користь.

За інформацією місцевих ЗМІ, за результатами підрахунку голосів двоє кандидатів – Василь Кривень від партії "ВОЛЯ" та самовисуванець Михайло Ворона, набрали по 117 голосів виборців.

Перед запаковуванням бюлетенів у конверти голова ДВК запропонувала комісії зарахувати один із недійсних бюлетенів на користь свого свата – Михайла Ворони, який є чинним сільським головою.

Фото: КУРС

"Почали готувати підраховані бюлетені, щоб запаковувати у конверти. Три виборчих бюлетені було визнано недійсними, в тому числі той, де було написано "х*й". Аж раптом голова комісії, директор школи Марія Мацьковіта каже, от тут, на мою думку, є волевиявлення, давайте проголосуємо. Так як в комісії більшість членів вчителі школи, було прийняте рішення зарахувати цей бюлетень з нецензурщиною на користь мого опонента", - розповів Василь Кривень.

Водночас акт про порушення на виборах, який Кривень склав у присутності одного з членів Рогатинської ТВК, жінка підписувати відмовилася. Кліщівнянська сільська виборча комісія також вирішила не перераховувати голоси.

Нагадаємо, раніше у Новгород-Сіверському кандидат від "Опоблоку" став мером, випередивши опонента на 2 голоси.

Повʼязані теми:

Наступна публікація