На крісло Азарова є три претенденти - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
3300
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На крісло Азарова є три претенденти - ЗМІ

У Арбузова відмінні шанси стати новим прем'єром / Фото: gbgalsgallery.com

І серед них є яскраво виражений лідер.

Після виборів у Раду можуть відбутися зміни в уряді. Можливо, свій пост втратить сам прем'єр.

Про це пише тижневик "Фокус", пояснюючи такий крок тим, що серед населення назріває обурення відомством Азарова, а результатів реформ ніхто не бачить.

Видання зазначає, що технічних проблем зі зміною глави Кабміну у влади не буде: для цього Верховна Рада повинна лише підтримати запропоновану президентом кандидатуру. Як повідомляє джерело, їх всього три: голова Нацбанку Сергій Арбузов, перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський та секретар Ради національної безпеки і оборони Сергій Клюєв.

"Хорошковському нічого не світить, - упевнений політтехнолог Тарас Березовець, який працював з ПР під час нинішньої парламентської кампанії. - Він у президента в немилості".

Експерт додає, що повноваження Хорошковського значно урізали. Мовляв, майже за рік роботи в уряді колишній голова СБУ так і не зміг досягти результату, на який сподівався. Наприклад, почав, але не довів до кінця процес підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом.

Шанси отримати прем'єрський портфель у Арбузова тепер навіть більше, ніж були після масштабних кадрових перестановок у Кабміні в лютому нинішнього року. Перед виборами президент не міг робити різких рухів і дестабілізувати ситуацію, зате тепер руки у нього розв'язані.

"Якщо вибирати між старим управлінцем Азаровим і молодим, але дуже перспективним Арбузовим, вибір виправдано зупиниться на останньому", - упевнений політолог Віктор Небоженко.

Нагадаємо, що тиждень тому сам Азаров анонсував зміни у складі уряду:

"Після виборів можливі зміни, але вони не пов'язані з виборами, а з тим, що деякі з наших міністрів перейдуть працювати у Верховну Раду", - відзначив прем'єр.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3300
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація