Польська опозиція закликала бойкотувати Євро-2012 в Україні

Дата публікації
Перегляди
1711
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Польська опозиція закликала бойкотувати Євро-2012 в Україні

Качинський закликав бойкотувати Євро-2012 / Фото: gadu-gadu.pl

Найбільша опозиційна партія Польщі виступає за бойкот матчів Євро-2012, які будуть проводитися в Україні.

До закликів бойкотувати Євро-2012 приєдналася найбільша опозиційна партії Польщі "Право і справедливість". Її голова Ярослав Качинський звернувся з офіційною заявою, в якій закликав до бойкоту матчів Чемпіонату Європи, які відбудуться в українських містах.

"У зв'язку з політичними подіями в Україні, а також ситуацією з лідером опозиції Юлією Тимошенко "Право і справедливість" виступає за бойкот матчів Євро-2012, які будуть проводитися в Україні, а також надання подальшого тиску на українську владу", - написав Ярослав Качинський.

Качинський переконаний, що дії українського уряду щодо Тимошенко "повинні зустріти жорстку реакцію польських та європейських політиків".

"Нас радують декларації деяких європейських політиків про намір бойкотувати матчі Євро-2012, які пройдуть в Україні", - додав Качинський.

Качинський сподівається, що польський уряд "також має пригрозити бойкотом української частини Євро-2012".

Нагадаємо, що багато європейських політиків мають намір бойкотувати Євро-2012, якщо влада України не поліпшить умови утримання у в'язниці екс-прем'єрки Юлії Тимошенко.

Водночас президент Польщі Броніслав Коморовський переконаний, що Захід не повинен бойкотувати Україну під час Єврочемпіонату, оскільки це буде заважати європейським амбіціям України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1711
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація