Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон про реінтеграцію Донбасу

Президент зазначив, що цей закон не порушує жодних міжнародних зобов'язань України, в тому числі Мінських угод.

Сьогодні, 20 лютого, президент України Петро Порошенко підписав закон про реінтеграцію окупованих регіонів Донецької і Луганської областей.

Президент у Twitter зазначив, що цей закон не порушує жодних міжнародних зобов'язань України, в тому числі Мінських угод.

Як передає Інтерфакс-Україна, Порошенко пояснив, що закон про реінтеграцію Донбасу є рамковим і потребує подальшого законодавчого забезпечення.

"Він вимагає подальшого законодавчого забезпечення дій Збройних сил України, дій інших силових підрозділів, щоб ми вдосконалили правові механізми відновлення територіальної цілісності нашої держави. І ця робота буде продовжена", - сказав він.

Президент також додав, що очікує від міністра оборони Степана Полторака та начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка призначення командувача об’єднаних Сил, затвердження Положення про Об’єднаний оперативний штаб, уточнення Стратегічний замислу застосування ЗСУ у відповідності до Закону, який набирає чинності.

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада ухвалила закон про деокупацію Донбасу "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях". Перед цим народні депутати два дні розглядали близько 600 правок до документа. Він офіційно визнає Росію агресором.

ВідеоЩо думають українці про реінтеграцію та майбутній статус Донбасу

Фонд “Демократична ініціатива” і центр Разумкова оприлюднили результати соціологічних досліджень. Як виявилося, 49 відсотків українців вважають, що заради миру на Донбасі потрібно погоджуватися на компроміси. При чому на мир будь-якою ціною готові лише 18 відсотків респондентів. Неприйнятним вважають надання російській мові статусу державної – про це заявило 48 процентів опитаних. Майже така сама кількість людей - проти надання особливого статусу окремим територіям Донецької та Луганської областей . Ще більше, а саме - 57% опитаних - висловились проти повної амністії для усіх учасників бойових дій проти українських військ.

Що думають українці про реінтеграцію та майбутній статус Донбасу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції