ПР шукає телегенічних та привабливих чоловіків - політолог

Дата публікації
Перегляди
3208
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ПР шукає телегенічних та привабливих чоловіків - політолог

Політолог Небоженко вважає, що ПР потрібні такі телегенічні люди, як Хорошковський / Фото: kmu.gov.ua

За словами Віктора Небоженка, у Партії регіонів існує жахлива криза перших привабливих осіб.

У Партії регіонів серед перших осіб практично немає індивідуальностей представницької зовнішності, тому там шукають спортивних та телегенічних чоловіків на кшталт міністра фінансів Валерія Хорошковського. Про це Gazeta.ua заявив політолог Віктор Небоженко.

Таким чином експерт відповів на запитання про те, чи буде у Хорошковського своє місце у виборчому списку Партії регіонів.

"Хорошковського ніхто не буде питати, чи є він членом Партії регіонів чи ні. Існує жахлива криза перших привабливих осіб у ПР", - зазначив Небоженко.

Прем'єр-міністра Миколу Азарова не можна ставити першим у п'ятірці регіоналів, оскільки "це буде знущанням навіть для жителів Донецька", наголосив Небоженко. Тому, на його думку, шукатимуть спортсменів, телеведучих і просто телегенічних і красивих чоловіків.

"Хорошковський добре підходить під всі ці три категорії - у нього є свій телеканал, він спортсмен і він телегенічний. Тому його ніхто не буде питати, чи є він членом партії чи ні" , - зауважив експерт.

Нагадаємо, раніше джерело у Партії регіонів повідомило, що Хорошковський є найбільш імовірним наступником Азарова на посаді глави уряду.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3208
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація