Капітан Concordia звинуватив у катастрофі власника лайнера

Дата публікації
Перегляди
3585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Капітан Concordia звинуватив у катастрофі власника лайнера

Скеттіно після катастрофи став "найбільш ненависною людиною в Італії" / Фото: AFP

З телефонної розмови Франческо Скеттіно випливає, що наказ підійти так близько до берега йому віддав "якийсь менеджер".

Капітан Costa Concordia Франческо Скеттіно переклав відповідальність за катастрофу лайнера на судновласників.

Скеттіно заявив, що так близько підійти до берега його змусив якийсь менеджер компанії Carnival, якій належить судно.

Про це він сказав у телефонній розмові, що відбулася 14 січня, наступного дня після аварії. Розмову Скеттіно вів, перебуваючи під вартою в поліцейському відділку, і всі його слова таємно записали правоохоронці.

"Інша людина на моєму місці не зважилася б проходити так близько до берега, але мені говорили: "Пройди там, пройди там", - цитують слова капітана західні інформагентства.

Хто саме чинив тиск на Скеттіно, невідомо, проте з його слів випливає, що це був співробітник компанії Carnival. Де він перебував - на борту судна або на березі – незрозуміло.

Нагадаємо, круїзний лайнер Costa Concordia під управлінням Скеттіно наскочив на риф біля берега острова Джильо в ніч на 14 січня. На борту судна перебувало понад 4200 людей, більшості з них вдалося врятуватися. За останніми даними, загинули 16 осіб, ще стільки ж вважаються зниклими безвісти.

Скеттіно після катастрофи став "найбільш ненависною людиною в Італії" та отримав прізвисько "Капітан Боягуз". Його звинувачують у службовому недбальстві, затопленні судна і ненавмисному вбивстві людей.

Він також винен у тому, що, всупереч усім морським законам, залишив корабель ще до евакуації всіх пасажирів, покинувши сотні людей на лайнері напризволяще.

Крім того, екіпаж тривалий час приховував факт аварії. На думку експертів, саме затримка з евакуацією призвела до людських жертв.

Капітан "Коста Конкордіа" звинуватив судновласників у загибелі лайнера

Капітан "Коста Конкордіа" звинуватив судновласників у загибелі лайнера

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація