Рада створила ТСК з розслідування нападів на активістів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головою ТСК став Ігор Василів.

Верховна Рада під час засідання 12 грудня проголосувала за створення Тимчасової слідчої комісії для здійснення парламентського контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

За рішення проголосували 347 народних депутатів.

До складу ТСК увійшли 13 народних депутатів: Марина Бардіна, Ігор Василів, Дмитро Гурін, Олексій Жмеренецький, Гео Лерос, Марія Мезенцева, Дмитро Наталуха, Єгор Чернєв (усі зі "Слуги народу"),  Іван Крулько ("Батьківщина"), Вікторія Сюмар ("Європейська солідарність"), Соломія Бобровська ("Голос"), Лариса Білозір (від депутатської групи "За майбутнє"),  Юрій Павленко (Опозиційна платформа - За життя).

Головою обрано Ігоря Василіва від “Слуги народу”, а його заступником — Соломію Бобровську (“Голос”).

Нагадаємо, Верховна Рада України минулого склипкання під час засідання 11 липня заслухала та затвердила звіт Тимчасової слідчої комісі щодо вбивства чиновниці Херсонської міськради Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів. 

ТСК закінчила роботу у травні нинішнього року. Комісія вважала, що слід продовжити контроль над розслідуванням ряду профільних кримінальних проваджень, а також виступає за врегулювання на законодавчому рівні правового статусу комунальних силових структур.

Відео Активісти підозрюють, що Павловський вчергове не з'явиться на засідання суду у справі Гандзюк

В Одесі має відбутися суд над Ігорем Павловським - фігурантом у справі вбивства Каті Гандзюк. Саме колишнього помічника нардепа Миколи Паламарчука активісти називали посередником між замовниками та виконавцями нападу на Гандзюк. Павловського затримали ще минулого листопада, але у квітні відпустили, бо справу перекваліфікували - зараз у суді він фігурує не як співорганізатор, а як людина, що приховувала злочин.

Активісти підозрюють, що Павловський вчергове не з'явиться на засідання суду у справі Гандзюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції