Студенти заявляють про відрахування з вишів за участь у Євромайдані

Студенти заявляють про відрахування з вишів за участь у Євромайдані

В одеській Юракадемії говорять про утиски політичних переконань.

Студенти одеської Юракадемії повідомили, що виш почав відраховувати активістів Євромайдану.

"Як стало відомо, у деяких активістів у залікових книжках вже стоять підписи в графі "Іспит". Тобто активні і свідомі студенти вишу вже помічені, як такі, що не склали іспити. Крім того, на факультеті адвокатури сьогодні декан збирав старост і сказав, щоб всі студенти їхали на Антимайдан. Ми закликаємо всіх викладачів та адміністрацію вищого навчального закладу припинити політику переслідування студентів-активістів Євромайдану і не відправляти інших студентів на Антимайдан!", - повідомила у соцмережі активістка Вікторія Сибір.

Сьогодні ввечері одеські активісти збираються на мітинг біля головного корпусу Юракадемії.

В самому виші заперечують інформацію про відрахування і заявляють, що нікому не забороняють висловлювати свої політичні переконання.

"Ми нікому не забороняємо висловлювати свої політичні переконання, ні викладачів, ні студентів. Головне - не на шкоду навчальному процесу", - заявив "Сегодня" ректор Національного університету "Одеська юридична академія" Володимир Завальнюк.

Між тим, голова студентської ради Валерія Прущак повідомила, що "студентська рада провела засідання серед студентів, на ній прийняли одноголосне рішення на вихідні їхати до Києва висловити свої політичні переконання. Наші студенти вільні самі вирішувати, що їм робити. Особливо у вихідні дні. У нашому університеті навчається більше трьохсот хлопців безпосередньо з Києва та Київської області. Може, деякі хлопці їдуть просто додому. У будь-якому випадку, у вільний від навчання час студенти можуть робити все, що вони хочуть".

Як розповідають самі одесити, схожа ситуація і в інших місцевих ВУЗах. Викладач одеського МГУ повідомила кореспонденту ТСН, що їх екстрено зібрали в університеті і сказали сьогодні ж їхати до Києва на підтримку правлячої партії.

"Викладачам сказали, що студенти, які їдуть, отримають "зелене світло на сесії". Викладачі, які не їдуть, повинні подумати про подальші плани на роботу. Платять по 300 грн на добу. На вихідні вивозять. Є викладачі, які не поїдуть" , - розповіла викладач.

За її словами, така сама ситуація ще як мінімум у чотирьох вишах Одеси.

Раніше повідомлялося, що студенти Могилянки сотнями вийшли на революційний Майдан.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів