Супрун розповіла про повернення до роботи

Дата публікації
Перегляди
3447
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Супрун розповіла про повернення до роботи

Фото: УНІАН

Вона розповіла, що передовсім невідкладно підпише розподіл вакцин і ліків у регіони України.

Відсторонена рішенням Окружного адміністративного суду Києва від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун вранці 14 лютого 2019 року повертається до роботи відповідно до прийнятого Кабміном розпорядження.

Про це вона заявила у Facebook.

Завтра зранку розблоковуємо роботу Міністерства! В інтересах пацієнтів Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження,...

Опубліковано Уляна Супрун Середа, 13 лютого 2019 р.

"Завтра зранку розблоковуємо роботу Міністерства! В інтересах пацієнтів Кабінет міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє мені знову виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я", - йдеться у повідомлені.

Вона розповіла, що передовсім підпише розподіл вакцин і ліків у регіони, відправлення у закордонні клініки 44 українців, продовження будівництва НДСЛ “ОХМАТДИТ” тощо.

"Але для повного відновлення роботи МОЗ продовжимо боротьбу в суді", - резюмувала вона.

Попри заборону суду Уляна Супрун прийшла на засідання Кабміну

Попри заборону суду Уляна Супрун прийшла на засідання Кабміну

Нагадаємо, від 5 лютого Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона накладена в рамках позову народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука і діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". 

Згодом у суді пояснили, що ухвалили таке рішення у зв’язку з тим, що вона "занадто довго була виконувачем обов'язків", а також має два громадянства - українське і американське, що заборонено законом. Кабінет міністрів України подав апеляцію на це рішення.

12 лютого "Центр протидії корупції" повідомив, що пояснювальну записку до проекту постанови народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука щодо привласнення Уляною Супрун повноважень міністра писали на комп’ютері довіреної особи олігарха Ріната Ахметова, народного депутата Олександра Долженкова. Сам Мосійчук подібні звинувачення емоційно спростовує. У коментарях під дописом голови правління ЦПК Віталія Шабуніна той звинуватив його у брехні і фальсифікації, заявивши, що пояснювальну записку готувала його помічниця Тетяна Кавепещенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3447
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація