Тігіпко злився з ПР заради другорядних посад

Дата публікації
Перегляди
2103
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко злився з ПР заради другорядних посад

Тігіпко об'єднався з ПР / Фото: President.gov.ua

За злиття "Сильної України" з ПР Тігіпко отримає посаду заступника голови Партії регіонів. 

У ПР за об'єднання з ними пообіцяли лідеру "Сильної України" Сергію Тігіпку, що його соратників призначать заступниками голів 15 обласних державних адміністрацій.

Напередодні пан Тігіпко оприлюднив 4-хвилинне прощальне відеозвернення до однопартійців, в якому закликав членів своєї партії вступати в ПР, пише "КомерсантЪ-Украина".

"У партії "Сильна Україна" і Партії регіонів спільні цілі та спільні завдання. Я переконаний, що ми потрібні Партії регіонів, тому що ми можемо додати ініціативи, можемо додати в неї реформ. І це абсолютно необхідно сьогодні і владі, і суспільству", - заявив пан Тігіпко.

Згідно з домовленостями керівництва ПР з паном Тігіпком, лідеру "Сильної України" обіцяний посаду заступника голови Партії регіонів. Крім того, розглядається його кандидатура на посаду керівника виборчого штабу регіоналів на виборах до Верховної ради.

"Передбачається, що на цій посаді Тігіпка буде публічною особою. Відповідати за касу і апаратну роботу будуть інші люди", - повідомило високопоставлене джерело в ПР.

Також джерела стверджують, що 15 керівникам обласних організацій СУ обіцяні посади заступників голів обласних державних адміністрацій. Зокрема, в понеділок в Запорізькій області на цей пост повинен бути призначений глава запорізької обласної організації "Сильної України" Андрій Гамов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2103
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація