Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Австрії хочуть скасування санкцій проти Росії

За словами віце-канцлера Австрії, ЄС вигідна співпраця з Росією.

У Австрії заговорили про поступове скасування санкцій проти Росії.

Про це заявив віце-канцлер Австрії і міністр економіки Райнхольд Міттерленер німецькому виданню Welt.

Міттерленер зазначив, що подовження санкцій вже стало ритуалом для Європейського Союзу, однак опір йому зростає як в політиці, так і в економіці.

"Я за поступове скасування санкцій Росії, в поєднанні з прогресом стосовно Мінських угод. Тут я бачу, що обидві сторони покликані виконувати свої зобов'язання, в тому числі в Україні", - заявив віце-канцлер Австрії.

Міттерленер підкреслив, що він проти посилення санкцій або введення нових.

"Посилення санкцій ми відкидаємо. Це принесе більше шкоди, ніж користі. Немає сенсу продовжувати обертати спіраль санкцій нескінченно. Це не сприяє вирішенню проблем, як показує досвід", - підкреслив він.

Нагадаємо, Обама домовився із лідерами ЄС щодо подовження санкцій проти РФГлава США наполягав на тому, аби санкції тривали доти, доки не будуть виконані Мінські угоди.  Європейські лідери і президент США Барак Обама обговорюють питання про подовження санкцій щодо Росії через агресивні дії в Україні, а також можливі нові санкції за бомбардування в Сирії.  Зустріч у Берліні організована канцлером ФРН Ангелою Меркель. У ній також беруть участь лідери Великобританії, Франції, Італії та Іспанії.

Раніше Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент США Барак Обама обговорили важливість збереження санкцій проти Росії, доки Кремль повністю не виконає Мінські домовленості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції