Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В NASA вирахували, коли може настати світовий потоп

Загроза нависне вже майже через півстоліття.

Спеціалісти міжнародного космічного агентства NASA, досліджуючи кліматичні зміни на планеті, дійшли висновку, що є вирогідність глобального потопу, який може змити з лиця Землі найбільші прибережні міста планети. Про це повідомляє NASA.

Спостерігаючи за змінами кліматичного фону Землі, зокрема прискореними темпами танення льодовиків, фахівці NASA стверджують, що можливий термін настання світового потопу - найближчі 60 років.

Через підвищення рівня води у світовому океані, міста прибережних країн можуть піти під воду. Знищення загрожує прибережним містам Японії, Франції та Великобританії.

Зазначається, що такі катастрофічні зміни можуть спричинити масову загибель людей і призвести до змін нинішнього громадського порядку.

Нагадаємо, раніше науковці заявили про масштабні скорочення кількості річної рослинності в Арктиці, спричиненого глобальним потеплінням. Такого висновку дослідники дійшли, проаналізувавши знімки з супутника Землі, на яких видно, як в літній час колір рослинного покриву змінюється з зеленого на коричневий і сірий.

Відео В Аргентині розвалилась основна частина льодовика Періто-Морено

Залиште свій коментар

Вибір редакції