У Європарламенті обговорять надання безвізового режиму для України

Але голосування про безвізовий режим для України не заплановано.

У понеділок у комітеті Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ пройдуть другі слухання щодо скасування візових вимог для українських громадян. Доповідь з цього питання представить болгарський європарламентарій Марія Габріел, - пише Укрінформ.

Але на цьому засіданні голосування за доповідь про безвіз для України не заплановано. За процедурою, воно має відбутися під час третього розгляду питання, що може відбутися наприкінці вересня. Доповідь Габріел містить проект законодавчої резолюції про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги.

"Скасування віз для українських громадян, які є власниками біометричних паспортів, ознаменує конкретне досягнення, що витікає від взаємних прагнень, а також від відданості, продемонстрованої українцями заради миру, стабільності та курсу європейських реформ країни", - йдеться у проекті документу.

Також у документі відзначається, що скасування візового режиму для України стане підтвердженням послідовності європейського курсу, в основі якого лежать фундаментальні принципи верховенства права і міжнародного права, включаючи обставин нелегальної анексії АР Крим і Севастополя РФ.

Про те, що безвізовий режим із ЄС може запрацювати вже у жовтні, заявляв єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган. Комітет Європарламенту у закордонних справах уже проголосував за те, щоб якнайшвидше скасувати візи для українців. Однак тепер за це має проголосувати ще й увесь Європарламент, а потім - підтвердити Єврокомісія.

Перспектива безвізового режиму та залучення бізнесу. Про що Порошенко говорив у Японії

ВідеоПорошенко розповів, коли Україна отримає безвізовий режим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: