Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Валерій Коновалюк очолив партію "Нова Україна"

у суботу В Києві відбувся установчий з'їзд нової політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Нова Україна", головою якої був обраний кандидат у президенти країни Валерій Коновалюк.

Участь у з'їзді взяли більше чотирьохсот делегатів, що представляють всі регіони України.

Своє рішення про створення партії представники громадської організації "Всеукраїнське об'єднання "Нова Україна" пояснили тим, що на сьогоднішній день українське суспільство гостро потребують нових лідерах і професіоналах. Вирішити ж непросту політичну ситуацію, в якій опинилася Україна, зможе тільки нова політична сила з компромісним лідером.

Першочергові завдання "Нової України" - модернізація промисловості, забезпечення соціальних гарантій громадян та вирішення питання цілісності України.

Також, згідно з програмою, заплановано побудова ефективної системи влади, зокрема, відділення влади від бізнесу і делегування основних повноважень регіонам.

Пропонується здійснити нову податкову реформу ( завдяки якій ПДВ буде знижено до 15 %, а малий бізнес отримає податкові канікули ) і реформу системи охорони здоров'я (після чого фінансування галузі збільшиться і запрацює національна програма по боротьбі з онкологічними захворюваннями).

"Новоукраїнці" обіцяють прийняття нового Трудового кодексу, введення "продовольчого" і "медичного" державних наборів.

Валерій Коновалюк упевнений, що він і його партія зможуть відродити українську армію та забезпечити українців доступним житлом. Політик обіцяє всіляко підтримувати українські родини: "Моя ціль - 50 мільйонів громадян України вже до 2020 року!" , - зізнався політик.

Що стосується зовнішньої політики, то тут лідер "Нової України" виступає за закріплення позаблокового статусу України та взаємовигідні економічні відносини зі світовим співтовариством.

"Україна повинна стати державою, де житимуть здорові та соціально забезпечені люди. Країною, здатної захистити себе і своїх громадян. Країною, де гарантована безпека для кожної людини", - заявив Коновалюк на з'їзді.

На думку кандидата в президенти України, програма його партії допоможе повернути довіру людей до влади.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції