Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада провалила скасування е-декларування для антикорупціонерів

У результаті законопроект не набрав більшості голосів.

Сьогодні, 3 квітня, Верховна Рада не скасувала е-декларування для громадських активістів-антикорупціонерів. Депутати не підтримали ані президентський законопроект, ані законопроект, внесений фракцією ВО "Батьківщина".

За них проголосували 157 і 156 депутатів відповідно.

Зазначимо, що необхідний мінімум - 226 голосів. 

Після відхилення депутатського та президентського законопроектів, голова Верховної Ради Андрій Парубій декілька разів намагався включити до порядку денного сесії розгляд інших законопроектів щодо декларування.

Депутати не підтримали пропозиції розглянути законопроект лідера фракції “БПП" Артура Герасимова та депутата від неї Сергія Лещенка. У ньому пропонувалось відтермінувати подання е-декларацій антикорупціонерами. Не розглянули політики й ще два депутатських законопроекти, одним із авторів якого є Парубій.

ВідеоСотні чиновників подали електронні декларації про свої статки

Подати електронні декларації вчасно, до 1-го квітня, устигли понад 816 тисяч тих, кого до цього зобов'язує закон. Це на 300 тисяч менше, ніж торік. Топ-чиновники в строки вклалися. Президент задекларував понад 16 мільйонів гривень доходу за 2017-й. Багатшим за Президента торік став прем'єр.

Сотні чиновників подали електронні декларації про свої статки

Нагадаємо, 27 березня 2017 року президент Петро Порошенко підписав зміни до закону "Про протидію корупції", згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації. Євросоюз розкритикував українські поправки до закону. Порошенко згодом просив депутатів скасувати вимогу про зобов’язання громадських активістів подавати електронні декларації. 22 березня під час сесійного дня народні депутати не спромоглися включити до порядку денного жоден із трьох законопроектів, що стосується декларування доходів антикорупційних громадських активістів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції