Я ненавиджу воювати з Росією – Порошенко

Президент України пояснив, чому змушений відповідати на російську агресію.

Президент України Петро Порошенко заявив, що ненавидить воювати з Росією, але змушений це робити.

"Я ненавиджу воювати з Росією, але як головнокомандувач я повинен захищати Україну", - сказав він в інтерв'ю турецькому телеканалу TRT World.

Разом із тим, Порошенко відзначив, що "агресія Росії стимулювала європейські прагнення українців". За словами українського президента, Україна також прагне вступити в НАТО.

"Україна, безперечно, прагне вступити до НАТО. Це інструмент, що гарантує безпеку Східної Європи", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, за два роки російської агресії проти України загинули 9 тисяч українців, більше 20 тисяч отримали поранення. Окрім того, внаслідок розв'язаної Росією війни на Сході України та окупації Криму налічується майже два мільйони переміщених осіб.

До кінця місяця керівництво держави вирішить, чи розпочинати мобілізацію

За словами секретаря РНБО, якщо буде достатньо контрактників - старт сьомої хвилі мобілізації відкладуть. Кількість професійних військових в армії та Нацгвардії, твердить Олександр Турчинов, останнім часом значно зросла. Приваблює добровольців, каже, нова зарплата - щонайменше сім тисяч гривень у рядового контрактника. Тож, є всі підстави вважати, що зберегти чисельність та боєздатність армії в умовах російської агресії вдасться саме за рахунок професійних військових та строковиків. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: