Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я ні в душі, ні по життю не прокурор - Луценко

Луценко переконує, що нікому нічого не винний.

Новопризначений генпрокурор Юрій Луценко каже, що не має зобов'язань перед жодною політсилою чи особою.

Про це він заявив у кулуарах Верховної Ради після свого призначення, - пише "Українська правда".

"Хочу окремо сказати, за ці дні безумовно зі мною шукали зустрічі дуже багато політиків. Я вимушений був зустрічатися з депутатами фракцій і груп. Можу відверто, дивлячись в очі сказати: я нікому не дав жодних зобов'язань. Президент України не давав мені також жодних списків на посадки, на призначення, на зняття, на нагородження, на що завгодно", - сказав він. Луценко додав, що прийшов працювати на півтора року.

"Я відразу сказав (президенту – ред.), що я розглядаю це (генпрокурорство – ред.), як термін півтора року. Я ні в душі, ні по життю не прокурор. Я звичайно розумію, що там треба зробити, але не хотів би затримуватися", - сказав він.

"За цей час я хочу, щоб нові обличчя під моїм захистом виросли і змогли сформувати новий європейський інститут", - додав він.

Сьогодні, 12 травня, під час засідання Верховної Ради нардепи підтримали призначення лідера фракції  БПП у парламенті Юрія Луценка генеральним прокурором України. За нього віддали голос 264 депутати, утрималися - 16, не голосували - 33.

Залиште свій коментар

Вибір редакції