Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Японія спростить візовий режим для українців

Нові правила почнуть діяти від початку наступного року.

1 січня 2018-го почнуть діяти спрощені візові вимоги Японії для короткотермінового перебування в цій країні громадян України (власників звичайних закордонних паспортів).

Про це сьогодні, 9 листопада, домовився державний міністр закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане під час зустрічі в Києві з представниками уряду України.

"Зміст конкретних заходів, які будуть впроваджені, наступний. Коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткотермінового перебування з діловою метою і культурних та наукових діячів, буде розширено, а також термін дії віз буде збільшено від 3 до 5 років максимум. У доповнення до нинішніх одноразових віз будуть введені багаторазові візи (зі строком дії 3 роки та максимальним строком перебування 30 днів) для короткотермінового перебування з різними цілями, в тому числі туризм. У випадку самостійної оплати поїздки заявнику не буде потрібно надавати документи від гаранта", - ідеться в повідомленні посольства Японії в Україні.

У відомстві розраховують на збільшення потоку до Японії українських туристів, підприємців, та зростання кількості громадян, які повторно відвідують цю країну.

Тим часом Канада озвучила вимоги для безвізового режиму для українців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції