Формула-1. Феттель підкорив Бахрейн і йде у відрив

1355

Феттель здобув другу перемогу у сезоні / Фото: Фото EPA/UPG

Німець впевнено переміг на четвертому етапі гонок, і відірвався від найближчого переслідувача на 10 очок.

Гонщик команди Формули-1 Red Bull німець Себастьян Феттель здобув другу перемогу у сезоні, впевнено тріумфувавши на Гран-Прі Бахрейна.

Другу та третю сходинки подіуму посіли представники Lotus - Кімі Райкконен и Роман Грожан. А Ніко Росберг, який стартував з поула, фінішував лише девятим.

Феттель майже на перших колах показав, хто виграє гонку. Себастьян стартував другим і одразу відбив атаку Фернандо Алонсо, обійшов Росберга, а потім створив комфортний відрив. У підсумку пілот Red Bull з трьома зупинками фінішував з десяти секундним відривом.

Дивіться: ФОРМУЛА-1. КАЛЕНДАР ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ-2013

Цікава боротьба розгорнулася за п'яте місце. Марк Веббер і Льюїс Хемілтон кілька разів обмінялися позиціями, але в підсумку перемогу на останньому колі здобув пілот Mercedes. Крім того, за кілька поворотів до фінішу Марк пропустив вперед ще і Серхіо Переса.

Для Ferrari ця гонка стала провальною. Феліпе Маса двічі заїжджав в бокси з проколом, а у Алонсо після першого піт-стопа заклинила система DRS. Іспанцеві довелося зайвий раз відвідувати бокси, щоб усунути проблему.

Ще один невдаха Гран-Прі Бахрейну - Росберг. Володарю поул-позиції на початку гонки довелося економити паливо, поступово віддаючи позиції, у підсумку він фінішував дев'ятим.

Після чотирьох етапів Феттель продовжує лідирувати в чемпіонаті з 77 очками. 10 очок йому програє Кімі Райкконен, 50 очок у Хемілтона, 47 - у Фернандо Алонсо.

Додамо, що наступний етап - Гран-Прі Іспанії відбудеться 12 травня.