Ліга націй-2018/19. Турнірні таблиці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

55 збірних розподілили по 4 лігах відповідно до рейтингу УЄФА. У кожній лізі - по 4 групи.

Вже визначилися всі чотири учасники фінального турніру Ліги націй, який відбудеться 5-9 червня 2019 року. Жеребкування заплановано на 3 грудня.

Решта команд боролися за підвищення в класі і можливість пробитися на Євро-2020. У "стиках" Євро-2020 зіграють 16 переможців груп Ліги націй. Якщо хтось із них вже кваліфікувався на Євро, то його місце посяде наступна команда в лізі.

Переможці груп в лігах B, C і D йдуть на підвищення. Останні місця груп в лігах A, B і С вилітають в нижчу лігу.

Збірна України виграла свою групу та наступного року гратиме у Лізі А.

ЛІГА НАЦІЙ УЄФА-2018/19
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР / 4 ТУР / 5 ТУР / 6 ТУР

(жиром виділено учасників фінального турніру)

ЛІГА А

ГРУПА 1

Команда І В Н П М О
1 Нидерланды НІДЕРЛАНДИ 4 2 1 1 8-4 7
2 Франция ФРАНЦІЯ 4 2 1 1 4-4 7
3 Германия НІМЕЧЧИНА 4 0 2 2 3-7 2

ГРУПА 2

Команда І В Н П М О
1 Швейцария ШВЕЙЦАРІЯ 4 3 0 1 14-5 9
2 Бельгия БЕЛЬГІЯ 4 3 0 1 9-6 9
3 Исландия ІСЛАНДІЯ 4 0 0 4 1-13 0

ГРУПА 3

Команда І В Н П М О
1 Португалия ПОРТУГАЛІЯ 4 2 2 0 5-3 8
2 Италия ІТАЛІЯ 4 1 2 1 2-2 5
3 Польша ПОЛЬЩА 4 0 2 2 4-6 2

ГРУПА 4

Команда І В Н П М О
1 Англия АНГЛІЯ 4 2 1 1 6-5 7
2 Испания ІСПАНІЯ 4 2 0 2 12-7 6
3 Хорватия ХОРВАТІЯ 4 1 1 2 4-10 4

 

ЛІГА В

ГРУПА 1

Команда І В Н П М О
1 Украина УКРАЇНА 4 3 0 1 5-5 9
2 Чехия ЧЕХІЯ 4 2 0 2 4-4 6
3 Словакия СЛОВАЧЧИНА 4 1 0 3 5-5 3

ГРУПА 2

Команда І В Н П М О
1 Швеция ШВЕЦІЯ 4 2 1 1 5-3 7
2 Россия РОСІЯ 4 2 1 1 4-3 7
3 Турция ТУРЕЧЧИНА 4 1 0 3 4-7 3

ГРУПА 3

Команда І В Н П М О
1 Босния и Герцеговина БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА 4 3 1 0 5-1 10
2 Австрия АВСТРІЯ 4 2 1 1 3-2 7
3 Северная Ирландия ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ 4 0 0 4 2-7 0

ГРУПА 4

Команда І В Н П М О
1 Дания ДАНІЯ 4 2 2 0 4-1 8
2 Уэльс УЕЛЬС 4 2 0 2 6-5 6
3 Ирландия ІРЛАНДІЯ 4 0 2 2 1-5 2

 

ЛІГА С

ГРУПА 1

Команда І В Н П М О
1 Шотландия ШОТЛАНДІЯ 4 3 0 1 10-4 9
2 Израиль ІЗРАЇЛЬ 4 2 0 2 6-5 6
3 Албания АЛБАНІЯ 4 1 0 3 1-8 3

ГРУПА 2

Команда І В Н П М О
1 Финляндия ФІНЛЯНДІЯ 6 4 0 2 5-3 12
2 Венгрия УГОРЩИНА 6 3 1 2 9-6 10
3 Греция ГРЕЦІЯ 6 3 0 3 4-5 9
4 Эстония ЕСТОНІЯ 6 1 1 4 4-8 4

ГРУПА 3

Команда І В Н П М О
1 Норвегия НОРВЕГІЯ 6 4 1 1 7-2 13
2 Болгария БОЛГАРІЯ 6 3 2 1 7-5 11
3 Кипр КІПР 6 1 2 3 5-9 5
4 Словения СЛОВЕНІЯ 6 0 3 3 5-8 3

ГРУПА 4

Команда І В Н П М О
1 Сербия СЕРБІЯ 6 4 2 0 11-4 14
2 Румыния РУМУНІЯ 6 3 3 0 8-3 12
3 Черногория ЧОРНОГОРІЯ 6 2 1 3 7-6 7
4 Литва ЛИТВА 6 0 0 6 3-16 0


ЛІГА D

ГРУПА 1

Команда І В Н П М О
1 Грузия ГРУЗІЯ 6 5 1 0 12-2 16
2 Казахстан КАЗАХСТАН 6 1 3 2 8-7 6
3 Латвия ЛАТВІЯ 6 0 4 2 2-6 4
4 Андорра АНДОРРА 6 0 4 2 2-9 4

ГРУПА 2

Команда І В Н П М О
1 Беларусь БІЛОРУСЬ 6 4 2 0 10-0 14
2 Люксембург ЛЮКСЕМБУРГ 6 3 1 2 11-4 10
3 Молдова МОЛДОВА 6 2 3 1 4-5 9
4 Сан-Марино САН-МАРИНО 6 0 0 6 0-16 0

ГРУПА 3

Команда І В Н П М О
1 Косово КОСОВО 6 4 2 0 15-2 14
2 Азербайджан АЗЕРБАЙДЖАН 6 2 3 1 7-6 9
3 Фарерские острова ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ 6 1 2 3 5-10 5
4 Мальта МАЛЬТА 6 0 3 3 5-14 3

ГРУПА 4

Команда І В Н П М О
1 БЮРМ МАКЕДОНІЯ 6 5 0 1 14-5 15
2 Армения ВІРМЕНІЯ 6 3 1 2 14-8 10
3 Гибралтар ГІБРАЛТАР 6 2 0 4 5-15 6
4 Лихтенштейн ЛІХТЕНШТЕЙН 6 1 1 4 7-12 4

РОЗКЛАД ТУРІВ

1 ТУР
6-8 вересня

2 ТУР
9-11 вересня

3 ТУР
11-13 жовтня

4 ТУР
14-16 жовтня

5 ТУР
15-17 листопада

6 ТУР
18-20 листопада

Залиште свій коментар

Вибір редакції