"Ліверпуль" без Коутіньо на виїзді обіграв "Хоффенхайм"

"Червоні" здолали дебютанта турніру.

"Ліверпуль" в рамках першого матчу плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів в гостях здолав "Хоффенхайм" (2:1).

На 35-й хвилині рахунок гри зі штрафного відкрив молодий захисник "червоних" Трент Александер-Арнольд. Переможним для "Ліверпуля" став автогол суперника на 74-й хвилині.

Та господарі не пішли з поля без забитого гола. За три хвилини до кінця основного часу Марк Ут пробив у кут з лінії штрафної зони. Цей гол став для "Хоффенхайма" першим в єврокубках в клубній історії.

Таким чином, забивши два голи на виїзді, "Ліверпуль" підходить до повторної зустрічі, яка відбудеться 23 серпня, явним фаворитом.

Нагадаємо, що атакуючий півзахисник "червоних" Коутіньо, якого головний тренер команди Юрген Клопп не хоче продавати "Барселоні", пропустив матч через травму спини.