Український автогонщик посів друге місце на етапі Кубка світу з кільцевих гонок

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Ігор Скуз успішно провів гонки і влаштував акцію з закликом купувати український товар.

Український автогонщик Ігор Скуз вдало провів перший етап Кубка світу з кільцевих гонок, який відбувся 20 квітня на французькій трасі Поль Рікар.

Українець посів друге місце за результатами двох гонок, програвши своєму напарнику по команді Campos Racing росіянину Миколі Карамишеву.

Перша гонка тримала глядачів у напрузі до останнього кола. Карамишев і Скуз вели боротьбу за лідерство практично всю дистанцію. В останній поворот останнього кола, будучи другим, Скуз зайшов дуже широко і пропустив вперед Петра Фуліна, який став переможцем у класі ТС2 (атмосферні двигуни).

У другій гонці пілоти команди Campos Racing одного за іншим випереджали своїх суперників. На п'ятому колі українець очолив гонку і став нарощувати відрив.

А за кілька кіл до фінішу, Карамишев вже висів на задньому бампері Скуза, і між ними знову розгорілася дуель за перемогу. В один з моментів росіянин навіть вийшов в лідери, але Скуз зміг контратакувати і повернув собі втрачену позицію.

У підсумку Скуз фінішував у статусі переможця, з відривом від Миколая у 0.347 секунди.

Ігор Скуз (зліва) посів друге місце на першому етапі Кубка світу з кільцевих гонок. / ТСН.ua
За результатами двох гонок, українець посів друге місце, поступившись Карамишеву всього одним очко.

Зазначимо, що Скуз привернув увагу світової спільноти до проблем в Україні, влаштувавши акцію Support Ukraine. Buy 482 з закликом купувати український товар.

До акції приєдналися й інші гонщики, серед яких опинився іменитий чеський пілот, минулорічний чемпіон Європи Петр Фулін.

Додамо, 22-го квітня Скуз повертається до України після успішного виступу.

Наступна публікація