Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні вперше відбудеться Чемпіонат світу зі стрибків у воду

Чемпіонат світу зі стрибків у воду проведуть у Sport Life Теремки.

Напередодні турніру, в Центрі спорту "Ліко-арена", де розмістився фітнес-клуб Sport Life і Федерація України зі стрибків у воду, відбувся прес-тур. Даний захід викликав колосальний ажіотаж серед ЗМІ. Подію відвідали телеканали СТБ, Новий, 24 Канал, ICTV, 5 Канал, а також більше 10 друкованих та інтернет-видань.

Ігор Лисов, президент Федерації зі стрибків у воду, в ході прес-туру підкреслив: "Це дуже визначна подія для України і нашої Федерації, адже чемпіонат світу зі стрибків у воду вперше проводиться в нашій країні. У 2011 році ми побудували цей чудовий Палац водних видів спорту, отримали олімпійську ліцензію і сьогодні це основна база для тренування збірної команди України. У минулому році на цій акваарені ми вперше в Україні провели чемпіонат Європи".

Засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов зі свого боку зазначив: "Sport Life Теремки - це не просто фітнес-клуб, це цілий палац спорту. Для мене це зразок, як можна досягати того, що кілька років тому здавалося абсолютно неможливим, як можна змінити світ навколо нас. І наша головна гордість клубу - басейн олімпійського стандарту, в якому вже через 10 днів пройде чемпіонат світу зі стрибків у воду".

Також Дмитро Єкімов розповів про важливість розвитку фітнес-індустрії в Україні: "На сьогоднішній день вже 57 клубів Sport Life функціонують по всій країні, а до 2020 року ми доведемо цю цифру до 100. Коли в 2006 році ми почали займатися в Україні цим бізнесом, нічого крім елітного фітнесу не існувало, можливо не було потреби, нічого і не будувалося. Ми довели, що люди хочуть бути здоровими і щасливими. Ми продовжуємо створювати позитивний імідж нашої країни в світі. Нещодавно ми провели чемпіонат світу з кікбоксингу, співпрацюємо з федераціями з понад 50 видів спорту, щорічно підтримуємо більше 100 змагань національного та світового рівня. Фактично на сьогоднішній день інфраструктура Sport Life стала інфраструктурою країни для проведення всіх видів спорту".

Головний тренер збірної команди України зі стрибків у воду Тамара Токмачова поділилася планами української команди: "Нашу юнацьку збірну представлятимуть 12 спортсменів. Перед нашою збірною стоїть велика відповідальність. І наше завдання показати максимальний результат і звичайно ж завоювати ліцензію на треті юнацькі олімпійські ігри, які пройдуть в Аргентині".

Sport Life_2

Sport Life_3

Sport Life_4

Sport Life

Sport Life_5

Вибір редакції