Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
WADA не оскаржуватиме дискваліфікацію Срни

Організація залишила чинним рішення Національного антидопінгового центру.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) не подаватиме апеляцію на дискваліфікацію захисника "Шахтаря" Даріо Срни за вживання допінгу.

"WADA вирішило не апелювати у цій справі. Проте, національна антидопінгова організація і ФІФА мають право скористатися апеляцією, якщо це дозволяє зробити дедлайн подання апеляції", - повідомили представники WADA за запит Футбол 24.

За рішенням українського антидопінгового центру Срна дискваліфікований за допінг на 17 місяців. У позазмагальний період у нього були виявлені нетипові показники компонентів ендогенного стероїдного профілю.

Початок відліку покарання рахуватиметься з дати взяття проби - 22 березня 2017 року. Таким чином, футболіст зможе вийти на поле не раніше 22 серпня 2018 року.

За цим рішенням могла бути подана апеляція до Спортивного арбітражного суду в Лозанні, але наразі невідомо, чи скористалася одна зі сторін цією опцією.

Нагадаємо, що у середині вересня 2017 року з’явилася інформація стосовно позитивної допінг-проби Срни . Пізніше вже сам хорват повідомив про те, що він впіймався на допінгу та у зв'язку з цим вимушений буде на певний час призупинити свою кар'єру, аби не підставляти себе та клуб.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції