Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У восьми країнах світу Україна відкриє 10 нових візових центрів

Вони розпочнуть роботу вже від 15 січня.

Нові візові центри з'являться в Анголі (м. Луанда), Єгипті (м. Каїр), Індії (м. Делі), Китаї (міста Пекін, Гуанчжоу і Шанхай), Лівані (Бейрут), Марокко (м. Рабат), Нігерії (м .Абуджа) та Тунісі (м .Туніс). Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у Facebook

У них іноземці, окрім оформлення українських віз у зручному для них форматі, зможуть отримати низку інших послуг: виготовлення фотографій, переклад і копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур'єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування в залах підвищеної комфортності.

У МЗС також зазначили, що нові візові центри "функціонуватимуть в тісній взаємодії з закордонними дипломатичними установами України в цих державах".

Як роз’яснюється в повідомленні, на центри покладається лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а безпосереднє ухвалення рішень про оформлення чи відмову в оформленні віз здійснюватимуть, як і раніше, консули України.

Нагадаємо, що іноземці розповіли, чи складно отримати українську візу, а також поділилися враженнями від життя в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції