Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
104-річну росіянку пограбували та кинули замерзати в Азербайджані

Жінка каже, що мала намір здійснити паломництво до Іраку.

104-річну жінку, яка трохи не замерзла покинута на вулиці, знайшли на заході Азербайджану, пишуть "РІА Новини".

Повідомляється, що жінку було знайдено просто серед вулиці. За її словами, вона збиралася здійснити паломництво до Іраку, але стала жертвою щахрайок, які їхали разом з нею. Ті викрали у старенької $200 та поцупили золоті сережки.

Як повідомив глава прес-служби МВС Азербайджану Ехсан Західов, жінка каже, що є громдянкою РФ з Дегастану. Тому туди та до Чечні були направлені запити з боку МВС. Однак там відзначили, що не мають зареєстрованих осіб з такими даними.

Також Західов додав, що з огляду на вік жінки та те, що вона говорить, можна зробити висновок, що вона має певні проблеми психологічного характеру.

Водночас повідомляється, що сам глава Чечні Рамзан Кадиров має намір допомогти перевезти жінку до республіки, оскільки вона "немічна і самотня, тому про неї необхідно належним чином подбати, незалежно від того, де вона проживала".

Нагадаємо, восени в Україні на 117-му році життя померла найстаріша бабуся, яка могла б стати світовою рекордсменкою. Вона мала трьох чоловіків, понад ста років тудового стажу, але, за її ж словами, "вже хотіла зупинитися".

ВідеоНа Сумщині старенька бабуся залишилася останньою жителькою села

Залиште свій коментар

Вибір редакції