Через рік після виборів екс-кандидату у президенти Білорусі посилили покарання

Дата публікації
Перегляди
1067
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через рік після виборів екс-кандидату у президенти Білорусі посилили покарання

У колонії вирішили, що Статкевич не виправився

У колонії пожалілися, що Статкевич не став на шлях виправлення.

Кандидата в президенти Білорусі на виборах 2010 року Миколу Статкевича переведуть на тюремний режим відбування покарання.

Про таке рішення суду повідомив адвокат Сергій Новик, який був присутній на засіданні, що відбулося сьогодні в Шкловській колонії № 17, де відбуває покарання Статкевич.

Адвокат сказав, що найближчим часом Статкевича відправлять до в'язниці на три роки. При цьому адвокат не вважає законним і обгрунтованим рішення суду про переведення політика на тюремний режим відбування покарання.

Причиною посилення покарання Статкевичу стало офіційне подання адміністрації Шкловської колонії, в якому сказано, що засуджений "не встав на шлях виправлення", "до умовно-дострокового звільнення не прагне" і після відбування покарання має намір "вести злочинний спосіб життя".

Нагадаємо, 26 травня 2011 року суд Ленінського району Мінська засудив Статкевича до шести років позбавлення волі в колонії посиленого режиму.

Суд дійшов висновку, що саме Статкевич разом зі ще одним кандидатом у президенти Дмитром Уссом "готували масові безлади" і очолювали "свавільний натовп" під час ходи проспектом Незалежності в Мінську 19 грудня 2010 року.

Читайте також:

Дівчинка з дитбудинку на очах у всіх обізвала Лукашенка дурнем

Білорусам заборонять користуватися іноземними сайтами

Лукашенко порадив журналістці з ним спати (відео)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1067
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація